Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőkre meztelen férfitest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkre meztelen férfitest látványa messze nincs olyan hatással mint férfiakra meztelen női test látványa?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 10:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ízlésemnek megfelelő (pl. ebben a filmben a meztelen, késes gyilkos teste - ez egy személyi edzővel történt munka végeredménye! [link] ) akkor pillangók a gyomorban jelleggel igen, de soha nem övön alul. És inkább ilyen felkelti a figyelmemet, és jó kedvem lesz tőle, de ennyi.
2023. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Fel nem, de lefelé hatásosabb.


Szóval nem izgat fel ha sportosabb izmosabb, ez csupán pozitív.


De ha lógnak a férfi csöcsei, vagy löttyedt semmilyen, izomtalan, pocakos, na az taszít, de nagyon.

2023. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%

Maga a férfitest akármilyen lehet akkor se izgulok fel.

De a párom ha vmi olyat mond, ir, tesz, vagy csókol, akkor azonnal.

2023. márc. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem, random pasi meztelen darabjai egyáltalán nem érdekelnek.

Ha már alapból szerelmes vagyok egy férfiba, akkor a teste is fel fog izgatni.


És igen, természetesen számít a külső is (nekem az átlagos alkatú férfiak jönnek be, tehát pl. a kigyúrt, az elhízott stb nálam kizárva), de a jelleme ismerete nélkül érdektelen a külseje.

2023. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Egy képre se izgulok fel, erre se.
2023. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
Pusztán a látvány nálam sem ér semmit. Esetleg eszembe jut a szex gondolata, de izgalomba nem jövök tőle. Volt már többféle testalkatú pasim, sportos-kigyúrt, vékony, mackós, aputestű, de mindegyikük esetében pontosan ugyanaz volt a meztelen testük hatása: semmi. Pedig szerelmes voltam (és most vagyok is). Amikor hozzám ér, megcsókol, beszél, az teljesen más, attól már pillanatokon belül felizgulok, de csak a látvány önmagában engem hidegen hagy.
2023. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ilyen sem volt még hogy leinceleztek volna :D

Nő vagyok, amúgy a #8-as.

2023. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%
Hidegen hagy, sőt, lelomboz. Egy nőé izgatóbb, pedig heteró vagyok.
2023. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok minden nő nevében beszélni - nekem másodlagos a test, nem a test az, amihez vonzódom, hanem az arc. Van olyan test, ami taszít (anorexiás, nagyon elfolyósan kövér, túlgyúrt, szoliszökevény, csupaszcsiga gyantázott - főleg az ezen felül bronzolajjal is bekent típus -, háton full dzsungel stb.), azon túl meg mindegy.
2023. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ahhoz puszta fizikai kinézettel ilyen hatása legyen, nagyon durván jól kell kinéznie.


Erről pont be villant ez a klip, bár csak póló nélkül van a srác benne: https://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic


Őszintén: volt már h erősen elkezdtem vonzódnak pasihoz, de nem kell-e meztelennek lennie: egy egy pillantás, kisugárzás, viselkedés elég hozzá. Nem is mindig a külső volt ilyenkor fontos, hanem valami más..

2023. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!