Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jellemző a házas pasikra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jellemző a házas pasikra?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, régen volt köztünk valami, de végül elvett feleségül mást, gyerekük lett, de azóta is szokott keresni. Olyanokat ír, hogy hiányzok neki, stb. Én eléggé szerelmes voltam belé régen, de elég zűrös pasi volt, ezért inkább nem mentem bele komolyabb dologba vele. Szerintem ő is szeretett. Nade ha elvesz mást, akkor nem engem akart igazán, akkor most mért írogat ilyeneket? Unatkozik? Vagy naív kérdés, minden pasi ilyen..? Tisztelt a kivételnek.
2023. márc. 30. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat van egy embertipus akinel ugy mukodik hogy ha akar valamit akkor megszerzi.

Hiaba a feleseg meg a gyerek.

Mindig a sajat megerzesedre hallgass, egy panipulativ ember sokat el tud erni

2023. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem bír magával, azért, tiltsd le. Ha nem akarsz a feleség sorsára jutni, akkor többet nem témázol vele. Te döntésed...
2023. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt minden nap tíz helyre elküldi. Valamelyik csak bejön.
2023. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert r.banc és nem bír magával.
2023. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hagynám ezt a pasit.Tipikusan az a férfi aki minden szoknya alá bedugná a fejét.Soha nem elégszik meg 1 nővel.Kapcsolatra teljesen alkalmatlan.
2023. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább örülj hogy nem lett annó ebből semmi. Gondolj bele most te lennél azon az oldalon, ahol most a feleség. És más nőnek, nőknek írogatna valószínű a tudtod nélkül!
2023. márc. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tőle semmit, és örülök hogy nem maradtam vele együtt, de az egyik ok ez is volt, hogy megbízhatatlannak tűnt már akkor is. Csak mégis kicsit meglepődtem, hogy még a házasság és gyerek után is nekem írogat ilyeneket. Azt hittem tök boldog, legalábbis úgy adta elő magát.
2023. márc. 31. 06:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te lennél a felesége akkor meg másnak írogatna ilyeneket. Ez ilyen egyszerű.
2023. márc. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is, hogy emiatt nem maradtam vele. Csak lehet hogy én élek álomvilágban, de ha egyszer elveszi feleségül élete nőjét, és megszületik a kisgyerek, akkor nem nekik kéne élnie? Tudom, hogy hogy megy ez, csak így testközelből megélni olyan rossz.. mért kell neki más..?:(
2023. márc. 31. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!