Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerb pasikra mi jellemző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerb pasikra mi jellemző? Akinek volt az leírná?

Figyelt kérdés
Köszi!:)

2018. júl. 26. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerbül beszélnek. Ha éhesek, esznek; ha szomjasak, isznak. Éjszaka többnyire aludni szoktak, persze akad egy-két kivétel, de az csak erősíti a szabályt. Többnyire két szemük és fülük van, de ez alól is lehet kivétel.
2018. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Himsovinizmus a hatodik hatványon.

Fiatalabbak 20-30 koruliek...dugnak orrba szajba mindenkit. Idosebbek szintugy. Egy felmérés szerint, az ukrán noknel mar csak a szerb ferfiak a hutlenebbek.

Es ez valo igaz. Kb 2 evig eltem szerbiaban. Es amit műveltek a ferfiak. A buszsofortol kezdve a 18 évesig.....pfffff......nem ritka, hogy fel csinalnak par not is.


Szoval...Roviden, tomoren, ugyan olyanok mint a cigany ferfiak. Kicsivel budosebbek a sok burektol. Hmm...most gondolkodom, hogy miket is tapasztaltam....de hat ennyi volt csak.

Nagyon sok lanyt hulyitenek, volt egy srac annak volt kb 200 lany a messengeren, es mindegyiket hülyítette, dugta egyiket, masikat.


Hat...sajnos en ezeket tudtam csak irni neked.

2018. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó tökéletesen leírta.
2018. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

"Roviden, tomoren, ugyan olyanok mint a cigany ferfiak."=> Tény, van hasonlóság, nem kicsi.

Én csak 2-vel ismerkedtem, bár komolyan egyik sem érdekelt. Egyikkel lefeküdtem, mondjuk az nem volt rossz olyan értelemben, hogy figyelt rám, meg beszélgetni is el tudtam vele. A másik nagyon komolytalan volt, lejött a viselkedéséből, stílusából, hogy kb minden nőnek ezt adja elő. Vele nem volt szex, amit nem bánok xD

2018. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem vokt egy szerb férfi lakótársam és hosszasan magyarázta, ha egy férfi megkíván nőt legyen az bármilyen életkorban (a konkrét beszédtéma 12 éves korán érő kislány) akkor meg találja a módját hogy megszerezze és egy természetes joga a férfinak.


Azóta kerülöm őket.

2018. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy lakótársnak is utáltam. Belevett a másik kajájába, elhasználta az alapanyagot, kérdezés nélkül és nem pótolta. A lábast elkérte de elmosni már sikerült. A takarítás ismeretlen fogalom. De a legkirályabb az volt, hogy a wc kefe használatára még tutorial után sem sikerült rájönnie!
2018. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

A 2. vagyok.

Meg annyit, amit tapasztaltam, hogy a noket ott ok nagyon megvetik, teljesen alárendelt szerepet jatszanak a nok. “Jatszanak”. Mert nem ritka, pl az a srac aki hulyitett tobb szaz lanyt, mondjuk O ugy csinalta, hogy inkabb fauban, kisebb varosban ismerkedett. Es ha beleszeretett egy lany, akkor kihasznalta, ez pedig egyenes ut Soanyolba a lanynak, igen, kivitte prostitualtnak. Es ezzel hencegett nekem.

Szoval ott a ha “jo pasit” fogsz ki, es feljon a bantalmazas dolog, az nem ugy megy mint itt pl a romáknál, az asszony kap 3-4 pofont, sarokba ülteti es kuss-csend! Hanem akkor vagy leviszik Albániába, vagy Koszovóba, vagy egeszen Gorogbe es ott állítják ki.

Nagyon!!!!!! De nagyon vigyazz veluk.

A tesom nagyon rosszul jart. Osszejott egy szerb emberkevel. Szuletett tole egy gyereke. Es hat, nem epp humanus modon bant az ember a tesommal. Ezert hazakoltozott Magyarországra. Aztan egyik nap majd, hogy nem félholtra verte a tesojat az a patkany.

Nem altalanositok. De kenytelen vagyok. Mert tenyleg rengeteg az ilyen.

Oke, aki nem megy el idaig, az marad a “na ma vajon hany lanyt fektetek meg a sajat szobájában, az en szobamban, vagy az autómban?”

Rengeteg ilyet ismertem meg. Szoval.....legy óvatos.

2018. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy ideig szomszédom volt egy szerb férfi. Nagyon bejöttem neki és ezt mindig a tudomásomra is hozta, szinte levakarhatatlan volt (mindennel próbálkozott) én viszont hajthatatlan, így nem lett semmi.
2018. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Nekem szerb a szobatarsam. Úgy látszik, hogy ő az egyetlen kivétel, de ha ezt olvasná, akkor minden előttem szólónak adná a zöldet, sőt, valszeg azt mondaná, hogy az előttem szólok még finoman írták le a dolgokat. Szerinte a legnagyobb ganyé az ott lévő embertömeg.
2018. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha ilyenek a szerb férfiak, vajon milyenek a szerb nők? Engem már csak ez érdekel :D mert ezekszerint nem haltak még ki mégsem!
2018. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!