Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan sziveszterezzek? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sziveszterezzek? Ha barátnőmmel vagyok kettesben az jó szilveszter, vagy feltétlen kell a buli? Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
nemtudom mit csináljak...csinálhatok házibulit, de nemtudom, szerintem olyan jobb lenne egész éjjel a barátnőmmel kettesben lenni, ritka pillanat hogy üres a kéró, nincsenek szülők!!!
2008. dec. 28. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha üres a kéró, mindenféleképpen a kettesben töltött szilveszterre szavazok. Én is azt tenném, de szülők itthon, megyünk házibuliba :(

Pedig mit nem adnék egy pizsamapartiért, együttfürdés, közös vacsi, szeretkezés, együttalvás :(

2008. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
úgy yo,ahogy nektek yo!kérdezd meg a barátnődet is hogy mit szeretne,úgy lenne yo ha kettesben lennétek,vagy úgy lenne yo ha buli lenne inkább?
2008. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mi pl. itthon leszünk ketten!:)
2008. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Na én pl idén pasi nélkül maradtam, az meg kizárt, hogy egyedül punnyadjak itthon, tehát én utazok 180 km-t egy házibuliért. Amúgy barátnőmmel szoktam, de most valószínű ő sem jön. Szerintem mindenképpen romantikus kettesben tölteni, de ha egyikőtök bulizni szeretne, akkor menjetek bulizni, hisz kettesben még annyiszor, de annyiszor lehettek, nem feltétlenül kell ahhoz szilveszter. :)
2008. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen igen... minden igaz...de nemtudjuk ő is meg én is kicsit a kettesbenre szavazunk, csak attól félünk hogy nemhogy utána megbánjuk, hogy nem megyünk buliba!!!de kettesben tényleg yo lenne, vacsi, fürcsi, megbeszéltük csinizünk sütit, aztán tv..nemtudom..ötletek?? :P
2008. dec. 28. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor a legjobb kettesben lenni, ha üres a kéró:P Nálunk is üres lesz és a barátommal leszek egész nap/éjjel. Azt is csinálhatjátok, hogy napközbe elmentem mondjuk moziba, vagy estefelé. hazamentek majd elvagytok ott, romantikáztok, Tv-t néztek, DVD-t néztek akármi és utánna mehet az együtt alvás. Vagy akár együtt is elmehettek bulizni.


Amúgy meg bulizni is akármikor elmehettek, nem fontos csak szilveszterkor. Ha meg ritka hogy üres a kéró akkor inkább a barátnőmmel lennék:P

2008. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Mi is otthon töltjük a párommal a szilvesztert. Én már nagyon várom jobban mintha házibuliba mennénk. Sztem nyugodtan töltsétek kettesben csak készüljetek rá, pezsgő, jäger mi erre szavazunk:) Meg hát nálatok még ami belefér!!!
2008. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
92%
Mi is tavaly a barátomnál voltunk Szilveszterkor.Én aludtam náluk.S átjött hozzájuk még az ő haverja meg haverjának a bnője.S 1-ig ott voltak s utána még 5ig fent voltunk kettesben.Meg persze mielőtt a barátok jöttek előtte is ketten voltunk.Nekünk nem hiányzott a buli.Én otthon maradnék a te helyedben
2008. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
A szilveszteri bulik elég sokáig tartanak. Éjfélkor-1 kor sem késő ám elindulni. Kezdjétek az otthoni programot időben, mondjuk 5 körül. Akkor 9-10 re eldől, hogy "mehetnéketek van-e". Addigra megnézitek a csodálatos szilveszteri TV műsort, megvacsoráztok, szexeltek egy nagyot stb. Aztán 10-11 körül zuhi és irány bulizni. Mindenből egy kicsit. Hajnal négyig úgyis csak elálmosodtok otthon aztán megbánjátok, hogy elhalasztottátok az év buliját. A "pót"szilveszter már nem az igazi. Amíg fiatalok vagytok menjetek el, mert család mellett nem lesz rá majd lehetőségetek :)
2009. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!