Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy ki kéne próbálnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ki kéne próbálnom az alkalmi, buli szexet? 18F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos eddig többnyire csak kudarcok értek, 5 nőből csak eggyel sikerült kapcsolatot kialakítanom, 1 évig jartunk. Két hónapja szakítottunk, s most is befürödtem egy lánynál, nem jött össze a dolog... Az ismerőseim azt javasoljak hogy most nyissak az új felé és egy buliban jöjjek össze annyi csajjal amennyivel csak szeretnék, védekezve és ésszel szeretkezhetnék bárkivel. Nem kellene görcsölni hogy összejön e avagy sem, csak egymást boldoggá tenni.Jóllehet én mindig elleneztem ezt, de most nem tudom mitévő legyek...


2011. szept. 4. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet
2011. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BlackSword ***** válasza:
Sok sikert!!! De tényleg védekezzél!!!
2011. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pary himringyóóó akarsz lenni hajrá add oda magad minden nőnek akkor..
2011. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az 5-ből 1-en sírsz? Mert az nagyon jó arány. A környezetemben magamtól a legtávolabbi ismerősig tudom hogy ennél sokkal több lánynál kell átlagban próbálkozni, hogy sikerüljön valami.
2011. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha fiatal vagy mindenképp vágj bele az egy éjszakázásokba...most éld ki magad amég fiatal vagy komolyabb kapcsolatra ráérsz később is, hidd el az alkalmikat is gyorsan megunja az ember és inkább most csináld minthogy később kapj rá kedvet a gyerekek meg a felség mellett
2011. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld. most nincs senkid, fiatal vagy, és ha védekeztek is, szerintem jót tenne. nem görcsölnél ennyire, komolyabb kapcsolat is könnyebben összejönne, plusz kiélnéd magad és ha kapcsolatban lennél, nem éreznéd, hogy mással is ki akarod próbálni, meg hogy lemaradsz valamiről.
2011. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem ma a dolgot anyáékkal és azt mondtak hogy csak tessék, teljesen megértik a csalódottságom, szerintük jót is fog tenni a dolog, kérdésem tehát, hogy milyen helyeket tudtok javasolni?
2011. szept. 5. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdés ez?

Még szép hogy éjszakázz!!

Ésszel és védekezz,de azért légy már férfi baeg,mikor akarod kiélni magad ha nem most?

2011. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
HImringyo.
2011. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

segítenél haver, mer én is ezt tervezem ,de nemtom milyen duma ilyenkora a menő a ribancoknak?

18f

2011. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!