Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női szempontból férfi gazdagsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szempontból férfi gazdagsága egy szuper plusz pont ha amúgy vonzó, vagy alapvetően vonzóvá teszi?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 07:38
A kérdező szavazást indított:
férfi gazdagsága pont olyan mint az ha jó teste van, egy jó plusz pont de ha nem vonzó a férfi akkor semmit sem ér
ha kiderül hogy gazdag az nagyon erősen változtat az esélyein nálam
csak az számt hogy vonzónak tartom e és ebben semmit nem változtat hogy akár milliárdos e
egyéb,írd le:
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Anyagi biztonság sok embernél fontos. A másik amire utalhat ha gazdag, hogy sikeres, ambíciózus ami szintén tud vonzó tulajdonság lenni. E két tényező miatt az anyagi helyzet sokszor fontos s tud dobni az ember megítélésén, vagy épp ez teszi vonzóvá.


Persze nem mindenesetben csak ezek a tényezők játszanak szerepet a döntéshozatalban.

2023. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Van az a pénz, amivel még egy Quasimodo is bármelyik nőt megkaphatja.
2023. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, az ő pénze hogy lesz az enyém, tudok válaszolni. Maga a folyamat hogy zajlik.
2023. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az az ideális, ha egyforma az anyagi helyzetetek. Hiába gazdag a pasi, abból nagy eséllyel nem fog adni a nőnek, csak maximum meghívja ide-oda, meg fizet neki ezt-azt.
2023. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak egy plusz pont. Mert nyilván sosem hátrány, de csak ezért nrm tetszik meg senki.
2023. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem, ugyan már hölgyeim..... Ne legyetek álszentek.


Andika, gyere csak ide, mond meg tutit. 😀😀😀

2023. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

6

Nem minden nő Andika! De egy nőre már akkor rásütik, hkgy goldigger, ha elutasit egy olyan pasit, aki arra sem volt képes, hogy 30 évesen saját lakása legyen, egy bizzonságos autoja, meg 5-600 nettoja, és szerinte a nő fizessen a randin....

2023. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a gazdagság nem vonzó, de a csóróság viszont taszító!
2023. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem még olyan esetben sem pluszpont, ha külsőre nincs vele bajom, de személyiségre nem passzolunk össze - pont tavaly utasítottam vissza vkit egy randi után, aki elejtett pár olyan megjegyzést, amiből egyértelmű volt, hogy bőven van mit a tejbe aprítania, és külsőre sem volt rossz, de annyira nem volt bennünk semmi közös, hogy láttam, hogy ez a kapcsolat merő szenvedés lenne nekem. Nem leszek álszent, nyilván pluszpont akkor, ha amúgy is passzolunk egymáshoz és megvan a vonzalom, de egy engem külsőleg vagy belsőleg taszító vagy hidegen hagyó pasast nem fog vonzóvá tenni a pénz.
2023. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Továbbra sem derül ki, hogy vándorol át a gazdag pasi pénze a nő zsebébe.
2023. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!