Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő/férfi az életedbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő/férfi az életedben aki fontos neked párkapcsolati szempontból, és szeretnél tőle bocsánatot kérni, mert megbántottad?

Figyelt kérdés

Esetleg te vársz valakitől bocsánatkérést, mert ő bántott meg téged?


Döntöttél úgy, hogy az új évre való tekintettel félreteszed az egódat és amit nem tettél meg 2021-ben, azt megteszed 2022-ben?



#bocsánatkérés #nem akarlak elveszíteni
2022. jan. 1. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha az exet belevesszük a párkapcsolati szempontba akkor igen. Várok tőle egy kissebb bocsánatkérést amiért megcsalt és még le is tagadta :D. Azt el tudja mondani minden héten mennyire hiányzok neki, de bocsánatot nem kérne :D. Na mindegy. Szerintem úgysem fogom ezt tőle megkapni, de azért kíváncsi vagyok.
2022. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig jól esett volna egy bocsánatkérés, de igazán már nem érdekel.
2022. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs, akkor kértem bocsánatot, amikor kellett. Az, hogy új év van, az nem változtat semmin. Ha tőlem nem kértek volna aktuálisan bocsánatot, akkor már nálam is régen késő lenne.
2022. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 oldpapa válasza:
Sosem bántottam és nem csaltam meg. Tudom, volt egy bizonyos dolog, amit kezelhettem volna jobban is, de elé álltam és bocsánatot kértem tőle. Nem fogadta el, szétmentünk. Mai napig nagyon fáj, de ő akarta, hogy így legyen. Amit tudtam, megtettem, ha esetleg akar valamit, rajta a sor, de nem hinném, hogy félre tudja tenni az egóját. Ez van. Csak azt a rengeteg energiát sajnálom, amit ebbe a kapcsolatba fektettem, de az életben nem győzhetünk örökké.... (Férfi vagyok.)
2022. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!