Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelembe esni egy munkatársba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembe esni egy munkatársba?

Figyelt kérdés
Munka helyemen van egy csaj és az utóbbi időbe úgy érzem elkezdtem többet érezni iránta barátságnál. Eleinte még csak egy átlagos lánynak gondoltam de mostanra ő lett a legcukibb legaranyosabb lány akivel eddig találkoztam. Nem tudom mit kéne csináljak. Egész nap ő jár a fejembe csak rá tudok gondolni. Úgy érzem szerelmes lettem. Vannak jelek hogy talán nem vagyok közömbös a számára például mindig dicsér, oda figyel rám, beavat olyan dolgokba amiről másnak nem beszél, ki kéri a véleményem. Nem tudom hogy kéne beszéljek vele hogy mit érzek. Ha nemet mond akkor utána tök gáz lesz együtt dolgozni és mivel nem vagyunk sokan (10en) tuti mindenki megtudná plusz nem is akarom tönkre tenni a jelenlegi kapcsolatunkat. Esetleg valami tipp hogy mihez kezdjek?

2023. márc. 31. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
először, minél többet beszélj vele, ha szívesen beszél, még magánéletéről is, akkor után hívd el kávézni.
2023. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhívod valahová, azzal nincs semmi gond, elvégre barátilag is találkozhattok. Ha ő nem akar többet, akkor csak egy baráti kávézás volt.:)
2023. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint aki átélt hasonlót és nagyon ciki lett a dolog, javasolnám valahogy puhatolózz még mielőtt randira hívogatod. Abba az irányba tegyél fel kérdéseket van e most valakije aki tetszik neki, van e valami zsánere. A lényeg, hogy párkapcsolatra vonatkozó kérdések legyenek és az erre adott reakció, válaszok sok mindent elárulnak rád vonatkozóan.
2023. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől vált a legaranyosabb lánnyá számodra?
2023. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el de gyorsan, mert nagyon kellemetlen lesz....megromlik a kapcsolat kerülni fogjátok egymást mindennap szenvedés lesz a munka és a haversag sem tartható fenn. Sőt már most távolodó el tőle mert a mindig várod hogy történjen valami kifeszít majd
2023. ápr. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!