Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján döntitek el,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntitek el,hogy talalkoztok személyesen is az illetővel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel.Tök jól elbeszélgettek elsőre,megbeszélitek a talit,bele éled magad,aztán látod,hogy kiket követ.Tobb száz fel pucér nőt istagrammon ,ami persze még nem minősíti a másikat.A beszelgetésekben elbújtatott szexuális jelzők ,mikor világosan elmondtad neki ,hogy nem du*O pajtit keresel.Annyira el rontja a képet,pedig más rendben.A találkozót megbeszéltétek,elmennél,vagy nem érne annyit az egész?Nagyon túl gondolos,és szorongos vagyok,így inkább úgy voltam vele nem is írok neki,mert csak fel spanolom magam. Helyes srác,munkahellyel,ambíciókkal,de annyira elrontja az összképet az,hogy kiket követ,meg néha miket. Szerintetek?
2023. ápr. 1. 00:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, hogy ezekbol lehet koveztetest vonni az ember szemelyere. Mint ha magaddal csesznel ki es felragsdztanad a hatra "nem vagyok megbizhato, dugni akarok mindenkit" igy nem fognak komolyan venni, errol le kell szokni és megtalalni magadban a normalis ened.
2023. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!