Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leghosszabb baratsag extrakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leghosszabb baratsag extrakkal kapcsolat, hany evesen?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam hogy ez a "kapcsolatforma" nem sokaig fenntarthato. Egy tarsasagban egy srac meselte nekem hogy van egy lany akivel lassan 1 eve tart. Egyszer volt 1 honap szunet, de egyebkent kb. hetente talalkoznak, csinalnak neha a haloszoban kivul programokat is. Mellette mindegyikuk nyitott masra is, es vannak egyeb partnerek is. Egyikuk se keres eppen komolyat, es ezzel igy megvannak... Kivancsi lennek mas tapasztalataira is:)
2023. ápr. 1. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Nekem volt ilyen kapcsolatom és van is jelenleg. Gimnáziumban az egyik legjobb barátom volt, azért lett vége, mert külföldre költözött. Borzasztóan hiányzott. Vele úgy voltunk, hogy akkor volt “extra”, amikor éppen nem voltunk párkapcsolatban. Párkapcsolat alatt a barátság maradt szex nélkül.

Most felnőttként egy nagyon gáz élethelyzet alatt mentem bele egy kollégámmal, de mivel mindketten foglaltak vagyunk, csak nagyon ritkán van extra, a barátság viszont stabil köztünk. Nekem válságban volt a házasságom, amikor indult ez a dolog. Hogy meddig lesz, meddig lehet fenntartani ezt, a válsz az, ameddig akarjuk. Valakinek pár alkalom, valakinek évek.

2023. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és gimi alatt 2 év volt.
2023. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap 22 évesen.

Jóban voltunk, mindkettőnknek jól jött egy állandó szexpartner, sőt néha eljártunk ide-oda. Azért lett vége, mert eléggé ráuntunk a dologra. Túl sok időt vettünk el egymástól, és nem maradt energia/lehetőség másokkal ismerkedni.

Még mindig haverok vagyunk amúgy.

2023. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén sosem tartottam számon, hogy mettől-meddig, meg hány évesen. Az biztos hogy az első ilyen az 22-23 éves koromban volt, és utána volt több barátság extrákkal, van ami pár alkalom volt (legfőképp a távolság miatt), volt ami évekig egy huzamban, de olyan is ami úgy évekig hogy ha épp pasija lett a nőnek akkor addig szünet volt utána újra. Én mondjuk sosem voltam egy nagy kapcsolat hívő, így inkább ilyenekkel elvagyok, a nőktől függ mikor találnak fix párt akkor nyilván vége a dolognak. 32/F
2023. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!