Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő amit vártál a szexel egy kapcsolatban már nem szűzként?

Figyelt kérdés
miért vártál ilyen sokat? hogy reagált rá a párod?
2016. szept. 22. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit több mint, egy évet vártam... Pedig én általában első randin le fekszem a nőkkel. Hogy miért vártam ennyit? Mert kislányként, éveken keresztül zaklatták szexuálisan, a nevelő apja. Hogy milyen volt? Nehéz volt... De szerencsére nyitott volt, minimálisan a szexualitásra közben. De végül sikerült, megnyílnia előttem szexuálisan teljesen. 3 éve vagyunk együtt majdnem.:)
2016. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
en mar 22 eve varok 😰
2016. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Titusztitusz ***** válasza:
20%
A megismerkedéstöl számítva kb.egy nap volt a leghosszabb idő...De az is csak olyankor,ha különösen szégyenlős,és bátortalan volt a hölgy...
2016. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Szex-szel, nem szexel, az mást jelent.

Istenem, dugás előtt tanuljatok már meg helyesen írni

2016. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
a leghosszabb olyan 6hónap volt :D mert "barátság" volt
2016. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
23%
Ket het. De akkor 23 voltam, most nem várok ennyit. ;)
2016. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

semennyit. Ugyanis akivel összejöttem azzal minden együtt töltött perc öröm volt! Nem pedig vártam, és számolgattam a perceket míg megfektethetem.


ilyen fogyatékos egy kérdést

2016. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Várok (egyén függő mennyit) mert ha szeretem nem akarok egyből csak lukra játszani...
2016. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fekudtunk le es nem csak azert mert zaklattak sexualisan hanem azert is mert hivo,csak a baratom nem irta le,harom eve ismerjuk egymast
2016. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kicsit felre ismer harom eve ismerjuk egymast azota ennyit sem tudd rolam,nem csak zaklattak,olyan barataim is voltak hogy hadd ne mondjam,megfogatram hogy nem akarok magamnak fiut,mondtam a jocinak is hogy baratkozni baratkozhatunk de o eroszakos volt amugy kiismertem hogy milyen tudtam hiszen jo ember ismero vagyok meg is itt vok vele,es a megerzesem bem csalt most sem hivo is vok,most sem ismer meg pl napokba ujbol eljezdtem takaritosabb lenni es azt mondja je kezdek valtozni hisz ilyen is voltam
2016. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!