Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt rá példa,hogy takarítónő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt rá példa,hogy takarítónő vagy férfi takarító kavart a feljebb valójával?Jelenleg én kavarok.

Figyelt kérdés
A feljebb valót nem szószerint főnökre értem,hanem mint hivatalba pl írnok,pénztáros,őr.Boltba mint pl eladó,gyárba mint pl kétkezi munkás,postán pl mint ügyintézőnő vagy kézbesítő.NE ESSEN HARAG de szerintem a takarító az az udvari munkás felett és mind a többi dolgozó alatt helyezkedik el mint pozició szerint.Ez nem azt jelenti,hogy mi takarítók egy buta és büdös senkik vagyunk az életben,hanem csak mint munkahelyi poszt.Én október óta szerelmi viszonyba kerültem takarítónőként egy feljebb valómmal,sőt nem csak eggyel de ezt már hagyjuk.Ha főnökök tudatára jut,hogy mi van köztünk titokban,lehet érte fejmosás?Néhányan tudnak rólunk de ők megbízhatóak,az én közvetlen kollégáim viszont nem.Mire számíthatok ha mégis kitudódna?
2023. ápr. 1. 11:17
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Biztosan volt már rá példa. Hogy kitudódás esetén lesznek negatív következmények, vagy nem az cégenként változó.
2023. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még SOHA nem történt ilyen. Egyedi, különleges vagy!
2023. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Kirúgnak, mert nálunk volt már rá példa, hogy a takarítónő kikezdett a "feljebb szinten" dolgozóval. És, aki ugye feljebb szinten dolgozott, azt nem rúgták ki, de a takarítót igen.
2023. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Látszik, hogy takarító szinten vagy, ha most ezzel akarsz itt felvágni.
2023. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem látom mi köze ehhez a cégnek, ha nem munkaidőben csináljátok.
2023. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az életbe még nem volt ilyen.
2023. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Többel kavartál? Hát ha hajlandó vagy, megdugnak, ennyi. Köze nincs ahhoz, mit csinálsz a cégnél. Talán úgy gondolják, csak taknéni vagy, erre jó vagy. Lehet, egy irodistával óvatosabbak lennének, de te nem számítasz. És pont ezt igazolod ezzel a viselkedéssel.
2023. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem csak kavarok de e az egyikkel még együtt is vagyunk titokban,szószerint egy pár vagyunk már 6 hónapos kapcsolat és munkahelyen nem flörtölünk.
2023. ápr. 1. 13:05
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Az egyik üzemben már mindenki végigment a takarítón.

Gondolom nem egy ilyen gyár van:D

2023. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Tyűha, nem semmi.
2023. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!