Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt rá példa,hogy takarítónő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt rá példa,hogy takarítónő vagy férfi takarító kavart a feljebb valójával?Jelenleg én kavarok.

Figyelt kérdés
A feljebb valót nem szószerint főnökre értem,hanem mint hivatalba pl írnok,pénztáros,őr.Boltba mint pl eladó,gyárba mint pl kétkezi munkás,postán pl mint ügyintézőnő vagy kézbesítő.NE ESSEN HARAG de szerintem a takarító az az udvari munkás felett és mind a többi dolgozó alatt helyezkedik el mint pozició szerint.Ez nem azt jelenti,hogy mi takarítók egy buta és büdös senkik vagyunk az életben,hanem csak mint munkahelyi poszt.Én október óta szerelmi viszonyba kerültem takarítónőként egy feljebb valómmal,sőt nem csak eggyel de ezt már hagyjuk.Ha főnökök tudatára jut,hogy mi van köztünk titokban,lehet érte fejmosás?Néhányan tudnak rólunk de ők megbízhatóak,az én közvetlen kollégáim viszont nem.Mire számíthatok ha mégis kitudódna?
2023. ápr. 1. 11:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Nézd meg, mi van a szerződésedben. Ha tiltják, akkor kirúgnak. Miért kell titkolni? A pasi szégyell, vagy mi?
2023. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Én sosem kavartam senkivel sem munkahelyen, de nem is gondolom, hogy egy biztonsági őr, eladó vagy postás feljebb való lenne nálam.
2023. ápr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A szobalány a Front Office Manegerrel (aki a főnöke is volt) Pont így vette rá a hapsi, hogy titkolják a kapcsolatukat, hogy ha kitudódnak, kirúgnák a csajt. 2 év után terhes lett, megtartotta a babát, a baba születése után többen is megtudták, hogy ki az apa, de semmi nem lett az ügyből. A csaj még otthon van a kicsivel (nem élnek együtt az apával, csak kúrogatni jár hozzá amikor kedve tartja)
2023. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 meg gondolom a tartásdíjat fizeti :)
2023. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Észrevettétek hogy a gazdag embereknek több gyerekük születik? Akkor is ha ők nem akarják?
2023. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, azt fizet valami úton-módon, vagy zsebből, vagy fizuból. De gondolom, azon is sóherkodott, ahogy rá jellemző.
2023. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Te leszel többek szerint a főnök qrvája,ennyi...
2023. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Postán dolgozom és egy ügyintéző a pasim,semmi főnökről nincsen szó,de én ezt ki is emeltem.Olyan jó,hogy okosnak képzeled magad,közbe meg egy buta flegma ember vagy,és mi szeretjük egymást tűzön vízen képzeld na helló!
2023. ápr. 2. 14:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Szeret, de fel sem vállal
2023. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!