Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi 2 napja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 2 napja nem fogadja el a jelölésem Facebookon, már nem is fogja?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 2. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Már valószínűleg nem fog visszaigazolni
Még simán visszaigazolhat
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, emiatt kár volt kérdést kiírnod.
2023. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet, észre sem vette.
2023. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
várj még pár napot, ha úgy sem, akkor nem vette észre vagy nem érdekled.
2023. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ma jelöltem vissza egy munkatársam...1 hete jelölt. Nem is néztem a Facebookom.
2023. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában erre nem a válasz.

De én pont az előbb jelöltem vissza valakit több nap után, szóval nem kizárt. :D

2023. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Párom mikor bejelöltem jó pár nappal később jelölt vissza mert nem használta a facebookot ritkán lépett be. Viszont volt olyan pasi aki sosem jelölt vissza :D
2023. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pedig eleve törlöm a jelöléseket olyanoktól, akiket nem ismerek, vagy sosem dumáltunk.

A jelölés nem közlés, ha valaki akar valamit, írja le, vagy mondja el. Herótom van az értelmetlen jelölésektől. Írom ezt férfiként (31), bármilyen fullos, gyönyörű nő jelöl, akit nem ismerek, törlöm, ha nincs üzenet mellé.

2023. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!