Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Melyik az a duma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik az a duma amivel egy ismeretlen pasi maximum két nap alatt rábeszélne a szexre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 22:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Haver 16/F vok ilyen nincs ha igen akkor ugy hogy vagy leitatod(nem tanácsos ez már bunkoság) vagy elmész k..hoz az pikk pakk ne megdugni akard a csajt, hanem szeresd bazz
2010. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
nálam nincs ilyen duma. ha próbálkozik és nem veszi a visszautasítást és tökön rugom, ha hozzámér.
2010. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Holnap megyünk a Kanári-szigetekre?? Ha nem, öngyilkos leszek...
2010. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy vannak olyan nők, mint a második:)
2010. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
És olyan srácok,mint az első!!!
2010. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
lányoknál az alkohol elég nagy 'duma' szokott lenni. Büdös... Szvsz semmi sem lehetetlen, sajonos egyre több az olyan lány, aki könnyen kapható. Így meg kell becsülni az olyanokat, akiknek van tartásuk. F
2010. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
22:15-nek szol én voltam az első.. én így is gondolom:) Jóbban elvagyok 1 lánnyal, ha sétálgatunk elvagyunk stb, mint azon lenni leakarom fektetni értelmetlennek látom ...
2010. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért nézzük csak egy kicsit pontosabban...aki nem akarja, azt nem lehet rábeszélni...aki akarja...nos...ott meg elég pár szép szó meg...

a ribik, akik mindenkivel kefélnek, azokat még a "kő' kóla' " dumával is meg lehet fektetni, de egy olyan csajt, akiben van tartás, azt nagyon nehéz...de kinek hogy...

2010. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. semmivel...még nem sikerült senkinek, pedig próbálkoztak már egy páran.

19/l

2010. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Decoy ***** válasza:
88%

hát sokaknál elég ha előveszed a kocsikulcsodat és odaadod a pénztárcádat és nyert ügyed van+ kis pia


de szerencsére még vannak normálisak mint ahogy a többinél lehet olvasni...


Wilson

2010. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!