Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha pasi vagy, értelmes tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pasi vagy, értelmes tanácsot adnál?

Figyelt kérdés

szerinted hogy lehetne leginkább meghódítani egy fiút, érzelmileg? te milyen dolgokra kapod fel a fejed egy lányban? "belső" dolgok érdekelnének

és csak normális válaszok..


(a lánynak nagyon tetszik a srác, a srácnak minimum szimpi a lány, ismerősök. tegyük fel a külsőjükkel baj nincs, nem különleges.

nem ribi lány, nem macsó srác, normális :)

nem akarom neki megmondani az érzéseimet még és nem, nem nem akarom megjátszani magam, csak esetleg nyíltabb, lennék bizonyos téren ha az esetleg "bejövős" vagy ilyesmi.. 19L)


2011. okt. 26. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Amikor mellette vagy akkor csinálj úgy mintha telefonálnál és mondd ezt "(hihi) Képzeld a barátnőm Éva puncija majdnem olyan finom mint a tiéd"

Biztos felkapja a fejét

2011. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Legyél önmagad, és legyél nyitott, hagyd hogy megismerjen, és ismerd meg. Ha felfigyel rád azért, aki vagy, akkor oké, ha nem, akkor sajnálom, ez van, megjátszani tényleg nem érdemes magad, ha komolyabbat akarsz vele. 17F
2011. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek a külső tehát öltözz fel normálisan.

Csak legyél kedves és érdeklődő.

Nagyjából ennyi.

2011. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát igen úgymond felfigyelt, de nem tudom mennyire.

srácook, valami kis tippetek csak van :)

2011. okt. 26. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki a kamerát.
2011. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én a magam részéről nagyon szeretem ha egy lány mosolyog rám, mert az egy alap jel hogy bejövök neki.

Egyenlőre más nem jut eszembe. :)

2011. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a vonzalom meg van akkor már csak hosszú és tartalmas beszélgetések kellenek mindenféle témáról.
2011. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
szerintem fontos ilyenkor a fizikai kontaktus is.Természetesen nem azt mondom,hogy csókold le,de egy-egy apró érintés is sok mindent elárulhat az illetőnek.
2011. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Egy nő lételeme a szexualitás! Ha ezt sokadlagosan kezeled, már nem vagy vonzó!

Egy nő nagy százalékban legyen ribi! De hűséges ribi! A belsőd izgalma nagyrészt a szexuális potenciálodból jön.

Amúgy az értelmes gondolkodás, a saját gondolatok, a prűdség megvetése, az elfogadás, alázat, tolerancia, erő stb nehezen és lassan tanítható dolgok.

Csak magadat adhatod, az viszont nem lesz vonzó ha nem szabadítod fel a társadalmi dogmák alól!

2011. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha magamból indulok ki akkor sokat beszélgessetek és sokat mosolyogj rá. Ezzel szerintem a lelkébe tudsz férkőzni:)
2012. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!