Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószinű ,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószinű ,hogy egy gazdag családból szármozó pasi le áll egy szegényebb nővel ?

Figyelt kérdés
Nem a pénz itt a lényeg ....volt anno is nagyon jó anyagi helyzetben lévő párkapcsolatom évekig ,csak azért lett vége mivel az anyós jelőltet nem bírtam már el viselni !!!(mindenbe-mindenért belém kötött,pedig egy egyszerű eladó volt mint én csak jó helyre mAnno se az anyagiak miatt voltunk évekig együtt !!! A lényeg...nagyon helyes a pasi számomra csak van bennem egy feszültség ez miatt,mivel nem egy szinten vagyunk anyagilag ...n31
2023. ápr. 4. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Hegeszteni biztos leáll.

Összes gazdag haverom ezt csinálja,utána a facebookon látom vissza hogy a nő oda meg vissza van,mert egy gazdag pasija van.

Pár hét után dobja a pasi,akkor utána hirtelen jön a minden pasi rohadék szemét,de ugyanúgy csak gazdag pasit keres utána már a társkeresőn.

Ha évekig nem talál az se érdekli,mert ő már nem adhatja le a színvonalat,mert egyszer két hétig egy gazdag pasi járt hozzá karbantartásra.

Magyar valóság 2023.

2023. ápr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"van bennem egy feszültség ez miatt"


Mi zavar? Mitől félsz?

Ha nem neked való ez a helyzet, ne menj bele, első a nyugalom.

2023. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 az elöző ilyeen kapcsolatom miatt, az aapja el fogadott és a két tesója is ,nem volt anyagi megkülömböztetés,csak az anyjanak nem voltam szimpatikus lehet azért mert ugyan ugy került be abba a közegbe mint ahogy én a fia miatt...
2023. ápr. 4. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de ha te azzal törődsz, hogy anyós mit gondol, vagy az emberek, akkor minek fogsz bele?
2023. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nm foglalkoztam vele,addig küzdött amig szét nem szedett,mert ő úgy vélte, hgy a pénz miatt voltam vle...NEM !!! Volt egy vele született betegsége ,én voltam aki foglalkozott vele a legtöbbet a kis fiával!!
2023. ápr. 4. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs az, hogy addig küzdött míg szét nem szedett.

Az van, hogy a ti kapcsolatotok volt gyenge, ha nem lett volna az, akkor még együtt lennétek mindig. Ne ő rá fogd azt, hogy vége lett, neki semmi köze hozzá.

Annyi, hogy ellened dumált az exednek, te viselkedtel ahogy viselkedtel és a párod rá hallgatott.

2023. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, vannak még normális szülők, viszont láttam ilyen sz*rkeverőt, aki szinte harcfüggő, kell neki, hogy tudja folyamatosan keverni a dolgokat. Ráláttam pár ilyen kapcsolatra, ezeknek hidd el senki sem jó.

Te biztos jó párja lettől volna, de egy gazdag nővel is ugyanezt fogja az anyós csinálni - ha egyszer ő ezt küldetésének érzni, hogy bekavarjon, és okoskodjon. Vannak ilyenek sajnos, viszont vannak nagyon normális szülők is, akik nem szólnak bele a dolgokba.


Nekem például az inkább gond, ha a nő tehetősebb, inkább legyünk hasonló szinten, vagy lehet akár szegényebb is, viszont akkor ne a párjától várja a megváltást.

2023. ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, akit a szulei ugy tudnak befolyasolni, hogy feladja a kapcsolatat miatta, az az ember meg nem ert vegig a felnotte valas utjan. Nekem aztan mondhatta anyam, hogy ez meg az lany nem valo hozzad. Pont nem erdekelt. A droton rangatott kisfiuk viszont keptelenek ellenallni a szuloi nyomasnak. Egy olyan felnott ferfi, aki ala odatettek a szulok a vagyont, es soha semmit nem ert el onerejebol, annak nulla onbizalma van. Johogy bevezenyelnek neki a szulok, mert valojaban eletkeptelen. De pont ok neveltek ilyenre azzal, hogy nem engedtek felnoni es onallo donteseket meghozni, akkor is, ha azzal esetleg rosszul jar. Mar gyerekkent el kell kezdeni a nevelesben megerositeni az onallo donteshozatalt, a koranak megfelelo es vedett szituaciokban, hogy felnottkent ne egy akaratgyenge, iranyithato, eletkeptelen egyed legyen belole. Azzal, hogy hagyta magat befolyasolni, bizonyitotta az eletkeptelenseget. A szerencsetlen meg eszre sem vette, hogy sajat maganak okoz kart azzal, hogy nem kepes a sarkara allni. Gondolj bele, hany olyan filmet lattal, hany olyan konyvet olvastal, ahol a szerelmesek inkabb vilagga mentek, otthagyva csapot, papot, vagyont stb, csak azert, hogy senki nem tudjon kozejuk allni. Most ezen a szemuvegen keresztul vizsgald meg a hos "lovagod". Te ott hibaztal, hogy nem vetted eszre, hogy a gyerek meg nem lazadt fel a szulei ellen, hogy onallo letet tudjon kezdeni. Nem veletlenul nem sikerult sem most, sem ezt megelozoen.
2023. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!