Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szegényebb családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szegényebb családból származom, az új barátom vagyonosból. Félek az első találkozástól?

Figyelt kérdés

Anyuja meghívott engem szombatra vacsorára.


Parázok az egésztől: mit vegyek fel, mit vigyek ajándékba (anyagi keretem véges), mi lesz, ha nem tudok bánni az evőeszközökkel (nem a kanál-kés-villa a probléma, hanem halkés, desszertvilla stb., mi van, ha összekeverem), mi van, ha olyan étel lesz, amit még sosem ettem és bénázni fogok (pl. kagyló, homár, csiga stb.), mi van, ha nem tudok megfelelően viselkedni, ahogy az ő köreikben szokás? És attól is félek, hogy mit mondok a szüleimről? Anyám vécésnéni és takarító volt, most rokkantnyugdíjas, apám pedig segédmunkás volt építkezéseken, most már ő sem dolgozik. Nem az van, hogy szégyellem őket, hanem attól félek, párom szülei mit reagálnak erre, az ő reakciójuktól félek, hogy szánalmat vagy méltatlankodást látok majd szemükben. Szerintem nem ilyen lányt képzeltek a fiúk mellé.



2019. júl. 29. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SHARON TATE ***** válasza:
Nem minden vagyonos ember eszik kagylót csigát max minőségibb vörös húst marha, kacsa stb. Ne parázz majd beletanulsz. Ha a párod türelmetlen lenne emiatt veled akkor hagyd az egészet mert csak stresszelni fogsz.
2019. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első körben kérdezz rá a fiúknál, hogy mit fog főzni. Azért ritka az az alkalom (én pl még sose futottam bele ebbe), hogy külön halvillát kelljen hasznalni, ill. homár és kagyló legyen a menü.


Ezen kívül a ruha elég egy egyszerű csinos szett. Szoknya/nadrág blúz, attól függően mit preferalsz. Ajándéknak, ha ragaszkodsz elég egy virág, csoki vagy bor(ezekből azért jobb fajta, ne a koccintós vagy la fiestat válaszd).

Ami a szüleid foglalkozását illeti. Nekem egyik ismerősöm azt mondta bölcsen, hogy a munkát nem kell szégyellni. Én is jártam takarítani 22-23 éves koromban kB és nem nézték le emiatt. Ha meg igen az az ő szegénysegi bizonyítványuk.

Ha parazol a viselkedésen neten nézz utána az etikett szabályoknak.


Azért önmagad ne veszitsd el, mert nem az angol királyi családnál fogsz vacsorázni.

Ha a szülők normálisak, akkor nem a családod alapján fognak megitelni, hanem mert azt látják, hogy egy aranyos, kedves lány vagy.

2019. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátod valóban szeret téged, akkor tök mindegy hogy a szülők mit mondanak mert ő akkor is szeretni fog!
2019. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!