Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarja a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja a férfiakat egy gyerek ha csak szexkapcsolatról lenne szó?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nagyon! Mert nem is akar, vagy nem vele, hiszen nem szerelmes.
2023. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hol kell találkozni. Ha a nő lakásán, akkor nyilván nem akar a gyerekkel összefutni. Ha a pasinál tudnak találkozni és nem kell a gyerekkel kapcsolatba kerülni, akkor én sem értem. Tőle nem kérdezed meg?
2023. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még nincsen senkim, csak nem tudom hogyan álljak a jövőben a pasikhoz. Egyenlőre komolyat nem akarok mert a gyerek az első, nincs időm se egy komoly kapcsolatot felépíteni, de a testiség már kicsit hiányzik
2023. ápr. 6. 14:24
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Jajjj, most azon gondolkozom hogy elhigyjem-e a kérdést vagy jelentsem. Hogyne, bizonyára egy nő vagy, hogyne. A nők annyira buták, hogy itt a gyk-n kell megérdeklődniük, hogy nő létére milyenek a pasik, milyen a szexhez való viszonyuk. Meg hát egy nő itt a gyk-n reklámozza magát hogy "Hééééé, pasik! Szivesen dugnék, a kérdésem meg csak egy burkolt célzás volt hogy írjatok". Ugye nem vagy sem nő, sem gyerekes, a kérdésed meg arról szól, hogy a jelentkezőket megszívatod! Persze azt is értem, hogy itt most ezt nem fogod bevallani...
2023. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
#4-es, neked mi bajod van? Ez egy olyan oldal, hogy akárki kérdezhet akármit.
2023. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Végül is, mindenki elszórakoztathatja magát! :D
2023. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Basszus 😂 most nagy szerencsétlennek érzem magam. Tényleg nő vagyok
2023. ápr. 6. 14:43
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem akadály a gyerek, csak ne nézzen közben! :-) Ha van kedved beszélgetni, írj rám!
2023. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Látod, már 8-askának fel is állt, élne a lehetőséggel. Térképezd fel őt, kérdezd meg hogy néz ki, mekkora van neki, mit tud, van-e fétise. Mint modtam, láthatod hogy a jelentkezőket nem érdekli a gyereked, az ő céljuk hogy valamilyen testrészedbe beleélvezzenek, esetleg valamilyen testrészedre. Egyszerű az üzleti modell: te szétteszed ő berakja. Elvileg win-win.
2023. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kamu Feri 🤣
2023. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!