Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az izmos pasik milyen csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az izmos pasik milyen csajokat szeretik?

Figyelt kérdés

A testalkatra értem, hogy a hozzájuk hasonló kigyúrtakat, a szálkásat, a sportosat, a nagyon vékonyat, a normál testalkatú lányokat, vagy akár duci (nem kövér) is bejönne nekik?


Kíváncsiságból kérdem.



2023. ápr. 9. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Meg fogsz lepődni, de nem lehet általánosítani, mindenkinek más tetszik.
2023. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg nem lehet általánosítani, de a személyes megfigyelésem, hogy a vékonyabb, sportosabb alkat jön be a többségüknek.
2023. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik izmos haverom a duci nőket szereti. A másiknak meg kb mindegy, hogy néz ki a nő. Azért, mert valaki sportol, az ízlése bármilyen lehet.
2023. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni ízlés kérdése,bár szerintem ha van kisugárzásod,adsz magadra és csinosan jársz,igazából nem az a mérvadó,hogy te is izmosabb, esetleg husibb vagy.Azt figyeltem meg,a kedvesség,humorérzék is rengeteget számít,szóval nyilván fontos a külső,de nem elsődleges szempont!...
2023. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hallottam régen ilyet, hogy az izmos pasik és a sportolók a nagyon vékony nőket vagy esetleg a sportosakat szeretik.


Kíváncsi voltam mennyire igaz.

2023. ápr. 9. 10:44
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

Hiába vagy kigyúrt, a vékony csinos nők az már "PRÉMIUM KATEGÓRIA". Ilyen meg nem jut ám mindenkiek. Az hogy kigyúrt vagy, ma már nem nagy teljesítmény. Lehet hogy a fejed kuka, a személyiséged kuka, szóval maximum a saját kategóriádban keresgélhetsz.


A kondizás már régen nem sport hanem kozmetika, legalábbis az emberek 98%-nál. Nem a sport miatt csinálják hanem a kisebbségi komplexusaiktól vezérelve, meg hát a média szerint is a kigyúrt ember néz ki jól, csak a kigyúrt embernek lehet csaja. Aztán aki nem tud gondolkodni az meg bedől ennek a marhaságnak, milliókat költ a nagy semmire, grammra eszi a rizst meg a csirkemellet, elhiszi hogy ő ettől egészséges lesz. Ez már egy másik téma, nem is megyek bele.

2023. ápr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagycicis 35-40eseket szeretem, nem feltétlen a soványakat, inkább azokat a töltöttgalamb testalkatúakat… amúgy 20 éve testépítés a hobbim, de soha nem volt hasonló érdeklődésű csajom, igényem sem volt rá, mindig a husis csajok tetszettek.
2023. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vékony nő=prémium kategória? Akkor a nem véknyan, 43 évesen én a budget szegmens vagyok?
2023. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

8. Nagyjából. Persze mindenki annak tartja magát aminek akarja, nagyon kevés embernek van helyes önértékelése. A többség jóval többet gondol magáról mint ami. Addig nincs baj, amíg valakinek tetszel. Az más kérdés hogy miért tetszel neki... :D


Pl. az én életem a pontosságról, a szimmetriáról, a részletekről szól. Ha én azt mondom hogy nekem az olyan nők tetszenek akik számomra ilyen téren tökéletesek, akkor most felszínes vagy ennek ellentéte vagyok? Akkor most nekem könnyű vagy nehéz ismerkedni?


Nem számít, ezek egyéni preferenciák.

2023. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%
9-es, az én preferenciám az, hogy az ilyen "embereket", mint Te, messziről elkerüljem. Szívből kívánom, hogy a Te vélt tökéletességed és arra való vélt igényed minél előbb megroggyanjon és a hozzád hasonló szimmetriaőrült párod elhagyjon érte, mert már nem hozod a tervet. #8
2023. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!