Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a pasik hülyíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a pasik hülyíteni, szédíteni a csajokat?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kívételnek, de sok jóképű pasi, annyira teszi az agyát.
2017. aug. 23. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Amiért a csajok is szeretik ugyanezt. :D
2017. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert minden nő rájuk nyomul, megtehetik.
2017. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De csak addig szeretik hülyíteni amíg a csaj bele nem szeret, mert ha már egy kis érzelmet is látnak menekülnek.
2017. aug. 23. 22:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Beleszeret a csaj, van pár ágyjelenet, utána még mit akarjon a lánytól?
2017. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért ne tennék? Láthatólag erre van igény.
2017. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszabb ***** válasza:
Már az előző kérdésednél is megnyugtattalak, hogy állj hozzá pozitívan: sikerült szexelned egy jóképű pasassal.
2017. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tettem ma fel kérdést :D bár szexeltem volna egy jót 😂😂 de nem vagyok egyéjszakás
2017. aug. 23. 23:08
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

Ez azokra jellemző, akik minden nőt megkaphatnak, így aztán nem sok energiát fektetnek az egészben, hozzá vannak szokva, hogy a nők kaparnak.


Persze, amíg a csajok akkor is sorbaállnak egy ilyen férfi előtt, ha pontosan tudják, hogy rögtön lelép, amint érzelmek lesznek, addig biztos nem fog változtatni.


De ti tudjátok lányok, hogy miért jobb egy jópasinál egynek lenni a sorban pár hétig, mint egy átlag srácnál az egyetlennek lenni.

2017. aug. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most még csak gyakorol, profi legyen ezen a téren, mikor már felesége lesz.
2017. aug. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
nem jól írtad,ők gyerekek, nem pasik, még ott járnak agyilag, hogy megkúrni mindent és mindenkit. Gyerekek... Én 30 felett vagyok, 2 vállalkozással, jó keresettel, jó megjelenéssel és örülnék, ha találnék magam mellé egy társat, nem hogy leálljak szédítgetni a csajokat.
2017. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!