Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Nektek mennyire férne bele az, ha a férjetek vagy barátotok hasonlóan viszonyulna az egyik kolleganőjéhez mint az alábbi szituációban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy az alábbi dolgok engednek aggodalomra következtetni, vagy sem.


-Mindig bámulja amikor teheti, ha távol van ha közel

-Amikor vele beszél nagyon közel áll hozzá, sokszor belemászik az aurájába

-Amikor váltottak 1-2 szót utána mindig percekig mosolyog, pedig alapvetően egy komor ember

-Félre érthető megjegyzéseket tesz, van amikor huzzák egymás agyát

-Néha megérinti a derekát, vállát, karját...

-Feltünően kedves vele, segítőkész


Ezek lehetnek olyan dolgok amelyekbe az ember csak többet képzel bele holott csak szimpla udvariasságra alapszanak?



2023. ápr. 9. 11:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Tiszteletlenség.
2023. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Neked,hogy esne?
2023. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mind a párja elött csinálja vagy most mi van?
2023. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is tiszteletlenségnek tartom.

Van olyan helyzet, amikor megtetszik más, vagy elismerjük, hogy jól néz ki-mert sok szép ember van, akinek zavarba tudunk jönni a közelében, szerintem ezzel semmi probléma nincs. Viszont a viselkedésünket, mivel emberek vagyunk, tudjuk kontrollálni-és szerintem egy párkapcsolat maga foglalja a kölcsönös tiszteletet.

Azzal nincs gond, ha csinosnak találja a kolléganőt, viszont tiszteletet tanusítson feléd, hogy nem viselkedik így.

2023. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%
Ez mind bunkó szatírkodás. En kidobnám.
2023. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
De ezek nem biztos hogy szándékot is rejtenek. Tetszik neki, de annyi... nem biztos hogy lelépne vele illetve tettlegességig fajulna ez az egész. Vagy mégis?
2023. ápr. 9. 11:50
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Minden így kezdődik,mert nincs meg a 3 lépés távolság.Ez több mint kollega.Gondolom a nőnek is tetszik,amúgy nem engedné az aurájába.
2023. ápr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
88%
Ebből szex lesz előbb utóbb.
2023. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik neki de annyi?


Bocs én férfiként azt mondom, hogy nincs olyan, hogy annyi…

Ha van egy párom, nem flörtölgetek másokkal… ez szerintem feléd egy brutális nagy tiszteletlenség… sajnálom, hogy ilyen kanod van… férfinak nem nevezném.

2023. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se férne bele és nem is hagynám szó nélkül.
2023. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!