Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem és a kolléganője közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem és a kolléganője közös programot szervezett. Van köztük valami?

Figyelt kérdés
Közös program alatt azt értem én is mentem, valamint a lány barátja is. Viszont a munkahelyén mindenki azt hiszi, hogy ők viszonyt folytatnak. A főnök asszony rá is kérdezett a férjemnel, hogy megdugtad. A múltkor szervezkedtek a szülinapomra ajándékot, és a lány nem kérte el a férjemtol a virág árát, amit nekem hozatott. Mindenkinek szemet szúr, hogy ők jóban vannak. De a többiekkel nem igazán baratkoznak, elég irigyek, pénz éhesek, rossz indulatuak. Ismerem őket én is személyesen. A férjem itthon mindenről beszámol. Van okom feltételezni, hogy mégis van közöttük valami?
2020. aug. 6. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Akit vinni lehet azt vigyék-de gyorsan:D
2020. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a szeretoje lenne akkor kettesben talalkozbatok, nem negyen, foleg nem intezne neked szulinapi ajandekot.
2020. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Este munka után szoktak messengeren írni egymásnak, férjem meg is szokta mutatni, sőt mivel ő lassan ír, sokszor diktálja és én írok helyette. Ezt a lány nem tudja. Ritkán velem is szokott a lány beszélgetni. Nem vagyunk rosszban. Csak nem igazán tudom ezeket a dolgokat hova tenni.

Az utóbbi időben nem volt túl jó a házasságunk. A férjemnek sincsenek barátai, nekem sincs. Azt mondta azért baratkozzunk össze velük, hogy kicsit kimozduljunk itthonról, mivel nekik csak a szombati nap a szabadnap, így a lány a barátjával sem megy soha sehova. Észre vettem, hogy javult a férjemmel a kapcsolatunk. Sokkal többet szeretget, többször felhív, olyan mint régen. Tényleg az új barátnője van rá jó hatással mind a kettőnkre? De nem kettesben kellene ezeket a problémákat megoldani?

2020. aug. 6. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki az hiányzik, hogy legyenek barátaitok, és együtt tudjatok kimozdulni, azt kettesben, otthon, elég nehéz megoldani, nem gondolod?

Ha van is köztük vonzalom, azt jól kezelik, és nincs szó megcsalásról.

2020. aug. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A házassági problémákra gondoltam, azt kellene kettesben megoldani
2020. aug. 6. 12:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzám is hetente kéthetente átjön barátom. Vagy éppen mi megyünk. Soha senki nem gondolta azt, hogy dugom a feleségét vagy ő az enyémet. Mi ez az agyrém?
2020. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Férjem 45 éves, a kolléganője 22 éves. Ők a jóbarátok. Tehát férfi - nő.
2020. aug. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!