Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex visszaír miközben párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex visszaír miközben párja van. Miért?

Figyelt kérdés

Lányok volt már olyan hogy ráírtatok egy exetekre csakúgy (közben kiderült új párja van) de ő mégis visszaírt nektek? Szerintetek ez nem tiszteletlenség, vagy miért ír ilyenkor egy férfi vissza? Unalomból? Ha rám írnának és párkapcsolatban vagyok akkor én nem válaszolnék vissza, mert szerintem elég bunkóság a párom felé.


Ti férfiak simán visszaírtok majd kitörlitek a beszélgetést, vagy hogy kell ezt elképzelni őszintén?


2023. ápr. 11. 02:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
A logikád kikezdhetetlen. Te írsz rá, és te vagy felháborodva amiért visszaír 😊🤣
2023. ápr. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha semleges témával írsz rá, akkor egyszerűen nem akar bunkó lenni. Pár mondat bàjcsevej, fixen kózli is, hogy párjavan, hátha észreveszed magad, aztán lepattint.

Ha meg egyből szexre invitálod, akkor meg azért ír vissza, mert mindig is ilyen volt. Élvezi, hogy még mindig futsz utána, és bármikor meg tud fektetni.


Amúgy a te exed, te ismered. Miért ír vissza?

2023. ápr. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit ír, köszi az érdeklődést, jól vagyok, ez meg ez történt velem. És te hogy vagy? Az egyszerű udvariasság, miért ne tudhatna róla a párja is?
2023. ápr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Minek írogatsz az exedre, főleg, ha tudod, hogy párja van?
2023. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Én már szakítottam emiatt
2023. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy van párja. de ilyenkor nem is kéne válaszolnia
2023. ápr. 11. 13:22
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Te nem vagy normalis.


Ha ram irnak, valaszolok. Ha bekeben valtunk el, egy kavera is elmegyek vele. Ha van parom, ha nincs.

Ha utalom, nyilvan nem valaszolok.

2023. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De most már tudod, úgyhogy békén hagyhatod. Szerintem sincs abban semmi, ha visszaír egy ártatlan üzenetre. Az még nem azt jelenti, hogy meg fogja csalni a nőjét veled.
2023. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

7

Jól szetcseszed a új kapcsolatát akkor

2023. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kicsit többet gondolsz ebbe az egészbe.


Szállj le az exről, mert ez szánalmas.

2023. ápr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!