Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom elengedni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel másfél hónapig kavartam kb félévvel ezelőtt. Nagyon tüzes/szenvedélyes kapcsolat volt a miénk, közben egésznap beszéltünk, együtt keltünk, együtt feküdtünk, úgyhogy elkezdtem nagyon megkedvelni, már-már beleszeretni. Sajnos nagyon csúnya vége lett a dolognak, mert visszament az exéhez, engem meg törölt az életéből. Az elején nagyon fájt, de idővel kezdtem elfogadni a dolgokat, szép lassan jobban éreztem magam és végül azt hittem teljesen túltettem magam a srácon. Nem rég viszont felkeresett és bocsánatot kért, elvileg más célja nem volt, csak hogy megírja mennyire sajnálja a történteket és nem ezt érdemeltem volna. Nyilván ezt azután tudta csak megírni, hogy szakított az exével másodszorra is, úgyhogy jogosan merül fel a kérdés, hogy mennyire őszinte a bocsánatkérése. Ennek ellenére sokkal nagyobb hatással volt rám, mint gondoltam, és megint elkezdtem rajta gondolkodni, nosztalgiázni a szép emlékeken, pedig az eszemmel tudom, hogy szóba sem kéne álljak vele a történtek után. Nem értem magam, hogy kb 5 hónap elteltével miért nem tudom elengedni és teljes mértékben leszarni, hogy mi van vele miután ő gond nélkül törölt mindenhonnan és ezáltal kukába dobta az alakulóban lévő kapcsolatunkat.

Kérlek segítsetek, valaki rázzon fel ebből az állapotból! Nem akarok rá gondolni, el akarom felejteni teljes mértékben, nem érdemli meg azt sem, hogy az eszembe jusson.



2023. ápr. 11. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Visszament az exéhez..igen biztosan számára is szenvedélyes kapcsolat volt.


Aztán nem sikerült....


Neked viszont továbbra sem volt senkid, te nem ismertél meg senkit, nem sikerült, vagy nem is akartál...ő meg ismételten, ismételten az egyszerűbbik utat választotta.


Óóó dehát ott van a másik exem, hümmm nincs senkije, talán a mindent megbántam te vagy életem szerelme nagyon sajnálom, te más vagy duma biztos nála is beválik..hehe a kis naiv tutira visszafogad.

Tök jó lesz amíg nincs jobb. Hümm igen, na próbáljuk is meg...


Ő mindenkivel el volt foglalva 5 hónapig csak veled nem, te viszont az alatt az 5 hónap alatt is csak vele foglalkoztál, nem pedig magaddal.


A kulcs az, hogy magaddal foglalkozz, foglald le magad, menj tanulj meg oroszul, vagy kirándulj jön a jóidő, esetleg bringa a hegyekbe, egy úh frizura, egy kozmetikus egy masszázs, egy kis szoli, 1-2 új ruha. Rokonok vagy barátok ha vannak.

Aztán amikor úgy érzed elkezdhetsz ismerkedni is.


Te semmi mással nem foglalkoztál csak vele, fanatikussá váltál szinte.

2023. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ööö kb. Pár hete vagy egy hónapja ugyanilyen hasonló kérdés volt egy sráctól hogy nagyon megbánta hogy anno visszament az exéhez aki azt mondta neki hogy szakitson meg minden kapcsolatot azzal a lánnyal akivel majdnem lett valami ésvele egy baráti társaság révén ismerkedett össze. Miután szakitott az exével próbálkozott nála de elhajtotta a lány. Nagyon gyanus hogy te vagy az de hasonlo kerdesek is lehetnek amugy. De amugy a srác nagyon ki volt mindent megtett volna hogy legyen esélye es tanácsot kért itt hogy lehetne ujra együtt a lánnyal. Mindenki azt írta hogy jogosan haragudott rá a lány.

Nagyon kis nyuszisan megbánta a srác a dolgot.


Nem tudom megtalálom-e azt a kérdést. Azt gondolom ha ő akkor beszéljétek meg. De amúgy egy ilyen után teljesen jogos hogy nem akarsz semmit tole. De neked kell tudni mit akarsz ha mégis hiányzik neked akkor probald megbeszélni vele. Csakhát a nagy igazság ha egyszer megtette hogy helyetted az exét választotta anno akkor mi a garancia hogy legkozelebb egy masik miatt megint ugyanezt teszi.

2023. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hasonló..
2023. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 hónapja nem tudom túltenni magam egy srácon,aki szintén mást választott.

Fene se érti ezt,de egykönnyen az ilyet nem lehet elfogadni.

Vagyunk sokan így.

2023. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#1 van igazság ebben, amit leírsz, viszont ez nem igaz, hogy végig vele foglalkoztam az 5 hónap alatt. Mint írtam, szépen lassan túltettem magam rajta (legalábbis ezt hittem), haladtam előre a dolgaimmal, magamra is szántam időt. Sajnos most ez felkavart, hogy megint visszatért az életembe, nem tagadom. Naív viszont nem vagyok, tudom, hogy csakis azért jött vissza, mert az exével nem működött a kapcsolat. Az eszemmel tisztában vagyok mindennel, de sajnos még mindig nem közömbös számomra.


#2 köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és visszakerested/belinkelted a kérdést! Valóban nagyon hasonlít a leírt szituáció a mi helyzetünkhöz, de biztosan nem rólam van szó, mert én nem tiltottam le sehol (így tudott rám írni), valamint élőben sem találkoztam vele az incidens óta.

2023. ápr. 11. 22:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szépen mindenki bocsásson meg mindenkinek, és egyik jobbra-másik balra menve élje tovább a kis életét.. Ez a jövőtök kulcsa.
2023. ápr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hogy túl akarsz rajt lenni. Tiltsd mindenhonnan.
2023. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os nem a lány tiltotta le a srácot a másik kérdésnél, hanem a srác exe parancsolt rá, hogy tiltsa le.


De ugye a különbség, hogy ők egy buliban találkoztak random.

2023. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 de a lány tiltotta le a srácot: “Fel akartam keresni a másik lányt, akivel kavartam, de nem találtam meg sehol, úgyhogy biztos voltam benne, hogy letiltott (haverom megtalálta)”
2023. ápr. 13. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!