Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem birom elengedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem birom elengedni az exet?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan 1 eve vagyunk egyutt. Mar jobb a helyzet az exet illetoen, de meg mindig zavar.

A kapcsolatunk kb. 4. honapjaban kezdodott, hogy elkezdtem fujni a volt baratnojere. Nyilvan kozrejatszott, hogy ok igy baratnostol kamu profilrol irogattak, de tudom, hogy ha ez nem tortenik is meg, akkor is hasonloan ereznek.

Minden elfogultsag nelkul nem tartom jo embernek, elakarta hagyni a gyereket egy pasiert. Lehet kicsit apamat, a sajat gyerekkoromat latom ebben a szituacioban, azert is vagyok merges. Fiatalon szult o is, azt hiszem 17 evesen, de ebben a helyzetben o hagyta ott a csaladjat, hetvegente volt nala a gyerek.


Ennek a parom itta meg a levet, sokat bantottam miatta, pedig megszakitott vele minden kapcsolatot. Gorcsosen azt akartam, hogy mindenben jobb legyek nala. Kulsoleg is, hiaba azon annyira nem tudok valtoztatni. Nem volt jo a kapcsolatuk, nem tudtak kozos programot csinalni, nem olyan ember akinek lenne sajat velemenye, meg eleg buta, ennek ellenere egyutt voltak masfel evig.

Kivancsi vagyok milyen kepet tesz ki, ha valami olyat latok meg ismerosnel (habar nincs sok kozos), ahol szerepel o is, panikroham szeruen

ideges leszek. Amikor arra fele autozunk ahol lakik, vagy ahol dolgozik szinten. Ez regebben erosebb volt, mar nem annyira intenziv de akkor is jelen van.

Miert lehet ez? A mult miatt vagy az alacsony onbecsulesem miatt? Valakinek volt mar hasonlo? Miert hasonlitgatom magam gorcsosen mas emberhez, emberekhez? Miert akarok olyan lenni akar kulsoleg mint o?

20/L



2018. ápr. 3. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert erősebb benned a rivalizálás, az irigység, a féltékenység, a gőg, a birtoklásvágy

- mint a pislákoló szerelem

- ami ettől ki is fog hunyni.

*


"Kivancsi vagyok milyen kepet tesz ki.... panikroham szeruen ideges leszek."


Vagy ha nem akarod elveszíteni, abbahagyod ezt a faccágot.

Ne nézegesd, ne legyél rá kíváncsi. Ő téged szeret (ha szeret) a lényegedet, valódi mivoltodat, nem egy hasonlítgató- múlttal rivalizáló ál-lényt.

2018. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Meton ***** válasza:
100%
Ne nyomozz a barátod után. Ha nem bízol benne, akko nem is szereted, inkább cseréld le.
2018. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezekrol o nem tud, nem is hozom szoba az exet. De regen napi szinten bantottam vele, hogy ha beszolt valamiert, rendszeruen az volt a valasz, hogy "nem baj, a lenyeg, hogy xy biztos jobban csinalta".


Egyebkent meg igazad van, probalok odafigyelni. Kimondani mar nem mondom ki meg nem mutatom, csak jo lenne ha belul is elmulna a kesztetes.

Az elozo paromnal is volt ilyen, csak ott annyi volt a kulonbseg, hogy o allandoan hozzajuk hasonlitgatott.

2018. ápr. 3. 11:48
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem a baratom utan nyomozok.

A baratomban bizok, soha semmi okot nem adott feltekenykedesre, meg novel sem beszelget, nem hogy talalkozna barkivel.

2018. ápr. 3. 11:49
 5/12 anonim ***** válasza:

"Az elozo paromnal is volt ilyen.... o allandoan hozzajuk hasonlitgatott."


Akkor megvan a baj oka! Most Te hasonlítgatsz - és nem veszed figyelembe, hogy Ő MÁS!! NEM AZ ELŐZŐ!! más, egy egészen más ember - akit nem szabad hasonlítgatni - mert káros


Dolgozz ezeken magadban és elérheted hogy 100%-ban Rá figyelsz és nem egy belső, értelmetlen lelkedben dúló csatára - ami rengeteg energiát von el tőled és megmérgezheti a kapcsolatodat.

2018. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha igy folytatod te leszel aki elüzi a párodat más kárjába.
2018. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amugy meg ezért kell idtő hagyni a szakitás után,elgyászolni,nem egyből beleugrani egy másik kapcsolatba,társfüggőn,hasonlitgatva az uj párodat a régi pasihoz,magadat az uj pasi exéhez,vegzálva a párodat,mert ujabb szakitáshoz vezet.
2018. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Csak magamat hasonlitgatom a parom exehez. De csak az utolsohoz, a tobbivel semmi bajom.

A paromat nem hasonlitgattam nagyon magamban sem az en exemhez.


Egyebkent az igaz, hogy hamar ugrottam uj kapcsolatban. Igy konnyebb volt mindig is elfelejteni az elozot. Mondtak mar nekem, hogy kicsit tarsfuggo vagyok.

2018. ápr. 3. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Az uj nem azért kell h a régit elefeledjem,ez kihasználás,játék más érzéseivel,nem kicsit vagy társfüggő,az okát viszont csak magadban keresheted h miért kapaszkodsz görcsösen másokba,és miért nincs önbizalmad. Egyedül is értékes lehet az ember.
2018. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Birtoklásvágy, önzőség.. ennyi.
2018. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!