Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek barátomnak szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátomnak szülinapra/karácsonyra?

Figyelt kérdés

Elég közel van egymáshoz ez a 2 időpont és én szörnyen rossz vagyok ajándékválasztás terén.. Képes vagyok 2 dolog között gondolkozni hetekig :S

Szóval barátomról: nem szeret olvasni, nincsenek közös képeink (szóval az album stb ilyenek kilőve, ilyet nem is akarok), parfümöt sem szeretnék, nem gyűjt semmit, egyetlen hobbija van csak, a biciklizés (downhill, de ehhez kapcsolatosan semmit nem tudok venni :/)


Szóval tudnátok ötleteket adni?

barátom 18/F (19. szülinapja lesz ugyebár), én pedig 16/L


2010. okt. 8. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos vannak vicces,vagy csak jó közös emlékeitek, vagy dolgok, amiken jót szoktatok nevetni,vagy valamiért jelentősége van a kapcsolatotokban..Mindegy mit kap,ha rád emlékezteti..Szerintem ilyet próbálj!:)
2010. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát most egy elég vicces dolog jutott esze,be, ezt lehet elsütöm szülinapján.. :D

De várok még tippeket, sokat segítenétek nagyon :)

2010. okt. 8. 16:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy vagány boxeralsót v gatyát, attól függ mit hord :D Tapasztalat szerint ezt kedvelik a fiúk. Vagy vmi biciklis kesztyűt, esetleg egy szép fiús ezüstláncot vagy karkötőt.


Vagy lepd meg vmi romantikus dologgal, esetleg vidd el valahová...

2010. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!