Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet egy niki focilabda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet egy niki focilabda karácsonyra a barátomnak?

Figyelt kérdés
De nemrég hagyta abba a bokája miatt. De mondta hogy akar venni egy labdát. Vagy igy inkább ne vegyem meg neki?? Ugyértem azért nert nár abbahagyta.
2011. nov. 8. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:

niki?..az nike!!!!!!


Minek ha már abbahagyta?Inkább egy szép pulóvert vagy könyvet!!!

2011. nov. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hű ezek a kreatív ötletek !
2011. nov. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most miért? Én 14-15 évesen örültem volna egy focilabdának, bárki bármit mond. Valóban nem a legkreatívabb ajándék, de ha ismered a barátodat, akkor tudod, hogy ő is örülne-e neki.
2011. nov. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobb ötlet, mint a gagyi közös fotós bögre, vagy póló. Attól még, hogy versenyszerűen abbahagyta, otthon az udvaron, vagy a kertben még rugdoshatja a bőrt.
2011. nov. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja NIKE. Csak félre írtam!
2011. nov. 8. 07:07
 6/8 kovpet ***** válasza:

Ha tényleg focizik (és te meg nem), akkor szerintem jobb, ha ilyesmit magának vesz. Némelyik nagy nevű labda olyan szar, hogy az elmondhatatlan. Plusz ugye fűre más labda jó, mint terembe vagy akár aszfaltra.


Az ötlet egyébként jó, csak meg kellene tudni, hogy milyet szeret. Pl milyen volt neki eddig? Azt szerette?


Beszélj valami focis haverjával vagy csapattársával. Vagy vele, csak akkor nem lesz meglepetés (viszont akkor azt kap, amit akar) :)

2011. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:
Ja, meg ha annyira megsérült, hogy nagyon sokáig nem játszhat, akkor inkább ne vegyél neki. Ne fájdítsd a szívét :)
2011. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
megőrültél!!pff lúzer
2012. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!