Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyam bipolaris, az apam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyam bipolaris, az apam alkoholista a testvereim drogosok. Nem merek gyereket vallalni. Van okom felni?

Figyelt kérdés

Felek hogy a gyerekem is ilyen lenne..lehet benne van a genjeimben.

Nagyon felek , es azt erzem nem akarok gyereket. Ha normalis csaladom lenne, akkor akarnek..de igy..

Nem tudom , van okom felni?


2023. ápr. 12. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Van okom felni
Ne feljek
19 szavazat
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A kozelebbi rokonaimtol is felek, azok sem normalisak. Mennyi az esely hogy senkire nem hasonlitana? Nem tudom
2023. ápr. 12. 14:01
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Orvost mindenképp kérdezz meg, leginkább mert anyud bipoláris.
2023. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan vállalj gyereket, ha lelkileg késznek érzed magad rá. Semmilyen orvost nem kell megkérdezned.
2023. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a nővérem paranoid skizofrén, én sem mertem gyereket vállalni.
2023. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Valami sokkal szaftosabb kamu kérdésre is futhatta volna. Pl. Anyám és apám ráadásul testvérek, az anyám egyben meg a nővérem is. Na majd legközelebb... :)
2023. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

Anyám enyhe paranoiás, én depressziós. Durvára nem fogom folytatni a vérvonalunkat. Éljen a szelekció.

Van olyan, hogy aca.hu az ilyen családokban felnőtt embereknek, esetleg segítség lehet számodra.

Én nem annyira a genetikától félek, hanem, hogy az én depresszióm nyomorítaná meg a gyerekemet nevelés, minták által.

2023. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván nem szabad vállalnod

Nekem az apám beteg, az anyám meg áldozat típus, gyűlölöm őket amiért megtartottak…

Mondjuk szerencsére én 27 évesen is szűz vagyok meg soha nem volt senkim, úgyhogy ha akarnék sem lehetne gyerek



Betegeknek nem szabad!!

2023. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Van az a történet, hogy javasolná-e Ön egy nőnek, hogy 8 fogyatékos gyermek megszülése után teherbe essen? Nyilván nem. S hát állítólag Beethoven volt az a kis kilencedik... 6# voltam.
2023. ápr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Beethovennek fogyatékos volt az összes testvére? Én ezt nem tudtam.
2023. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként csak heten voltak testvérek, nem kilencen. Ennyit az urban legend-ekről :)
2023. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!