Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jóképű vagyok felém tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jóképű vagyok felém tényleg kevesebbek ezért a nők egyéb elvárásai?

Figyelt kérdés
Olvasom itt mindig a válaszokat, hogy a nőket így meg úgy kell anyagilag kényeztetni, számít milyen kocsid van, mennyit tudsz rá költeni, milyen ajándékot veszel neki, milyen gyakran viszed el nyaralni és hasonlók. Nekem ezek annyira idegen dolgok, mert sosem voltam rájuk szorulva és el se bírom képzelni, hogy csak azért szórjam egy nőre a pénzt, hogy velem akarjon lenni. De én elég jóképű vagyok. Így mondom, hogy életemben már párszor felkértek modellkedni, randikon néha volt, hogy a csaj csókolt meg engem, vagy múltkor nyáron felmentem a tinderre és 3 hónap alatt lett 2000 matchem helyes csajokkal. Szóval szerintem tényleg annak számítok ezek alapján is, nem csak úgy mondom. A kérdés, hogy felém ezért kevesebbek a nők egyéb elvárásai vajon? Mert én csak azt érzem jól kell magunkat érezzük egymással, aztán majd alakulnak a dolgok, de ilyen anyagi dolgok sosem játszanak szerepet.
2023. ápr. 14. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak holdudvarhatás.
2023. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején igen, hosszútávon nem. Tavaly én is jártam egy ideig nagyon jóképű, izmos pasival, de pont azért nem tartott sokáig, mert semmit nem akart a kapcsolatba feccölni. Úgy volt vele, hogy elég, ha jól néz ki. Hát, hosszútávon nem, de majd rájön.
2023. ápr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Szerintem sok lánynak bejöttem, de én aprítom a szerelmemen kívül létező összes valamilyen szinten potenciális nőt , emiatt

Inkább dühösek voltak.


De nyilván, ha kedves vagy velük ők is azok lesznek.

2023. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából Kérdező ez egy elég összetett dolog.

A külső megfog-a belső megtart, nem véletlen mondják.

Ha jóképű vagy, akkor ugye adott a dolog, hogy több nő is szimpatikusnak tart első benyomás alapján. Viszont fontos az, hogy az illető milyen értékekkel bír.

Nyilván egy felszínes nőnek fontos, milyen kocsid van, stb, de ha az illető olyan nőkkel ismerkedik, akkor ezzel számolni kell. :)


Aki viszont értelmesebb, az nem azt fogja nézni, hogy mennyit tudsz rá költeni, stb, hanem azt, hogy hogy bánsz vele, mennyire vagy figyelmes, mennyire kommunikálsz vele a kapcsolatról, mennyi tiszteletet tanusítasz felé, stb.


Egy jóképű férfi esetén is érvényesek azok a szabályok, mint bárki másnál, ha nem egyéjszakásat akar vagy sugar babyt, hanem egy jól működő, kölcsönös szereteten és tiszteleten alapuló kapcsolatot.


Nekem is volt olyan, hogy egy jóképű férfivel randiztam, intelligens is volt, megállt a maga lábán, viszont a belső tulajdonságai annyira taszítottak, hogy nem működött ez közöttünk-hogy éljek egy konkrét példával:

társaságban bukott ki, hogy konkrétan úgy kezelt, mintha ott sem lennék. Elhívott a baráti körébe, ott hagyott vadidegenekkel, ő meg lelépett cigizni 2 órára, és tudta, hogy éb vonathoz vagyok kötve, mire visszajött nekem már indulnom kellett. Na nekem ez tiszteletlenség volt.

2023. ápr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez csak egy elony, hamarabb allnak le ismerkedni veled, de ennyi. Az anyagi dolgok meg valakit vagy erdekelnek, vagy nem, ha valakit nem zavar, hogy nincs pl kocsid, az nem azert lesz, mert legalabb jokepu vagy, hanem eleve nem annyira fontos szempont neki ez a dolog.

Viselkedesbeli problemakat meg plane nem fognak sokaig elnezni, erted, senki nem egy szep kiegeszitot keres benned, aki amugy azt csinal, amit akar, csak legyen, ahhoz, hogy megfelelo partner legyen, nem eleg az arcod.

Ha csak szexelni akarsz es olyan noket keresel, akik szinten, akkor viszont ja, valoszinuleg elneznek olyan dolgokat, amit komoly kapcsolat eseten nem neznenek el.

2023. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg te..😅
2023. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, kisebbek az elvárások, könnyebben szemet hunynak más negatívumok miatt.


Az más kérdés,hogy idővel már kevés lehet.

2023. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!