Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha utálom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha utálom az exemet, és csak rosszakat kívánok neki?

Figyelt kérdés

Már 3 éve hogy nem vagyunk együtt, és nem is tartott sokáig, de megbántott engem sok mindennel. Mindig azt éreztette nem érek fel hozzá, ezt így nem mondta ki, de éreztem. Érzelmileg is bántott engem.

Persze utánam, nem sokkal már úgy megtalálta az igazit, egy évvel a szakításunk után meg is házasodott, felesége már 2 hónap járás után teherbe is esett.

De mivel engem csúnyán megbántott, átvert, kihasznált, így utálom azt látni neki milyen tökéletes élete van. A felesége is folyton olyan idézeteket rak ki, aminek az a lényege, hogy köztük egy nagy kötelék a házasság, az exem, meg milyen jó férj. Nekem meg még a karomat is megszorította.

Van egy pár hónapja nekem is párom, nem tartok előrébb, mint az exem, és mégis bennem van ez az utálat.


2023. ápr. 14. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Egyáltalan mi a fenének nézegeted a felesége oldalát?

Lépj tovább, foglalkozz magaddal, az uj pároddal, mert ha állandóan rajta agyalsz, meg nézegeted, akkor sose leszel túl rajta.

2023. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Sztem inkább magadat utálod, mert tényleg nem vagy egy nagy eresztés, erre rámutatott, önbecsülésed arányosan nulla, neki semmi köze hozzá tulajdonképpen. Azt az energiát, amit az őt utálásba forditod, a magad felemelésére is használhatnád, dehát nyilván jobb gyűlölködni és áldozatnak lenni.
2023. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2023. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Dobj be egy bugyit a postaládájába kis üzenettel, hogy "Köszi a múltkori estét xy", hátha a felesége találja meg.
2023. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó, az azért elég görény dolog lenne.
2023. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
5 - Na és? Bennem nincs moralitás.
2023. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Szégyen, hogy büszke is vagy rá. Gondolom nincs is senki, akire szamithatsz 😃
2023. ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 - Mért ne lenne? Ez egy primitív leegyszerűsítés, hogy csak annak vannak rokonai, barátai, ismerősei, akikre számíthat, akiben brutális mértékű moralitás lakozik.
2023. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tiltsd őket...
2023. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálnám a feleségét..majd megtudja..:D
2023. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!