Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel a figyelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a figyelmet online?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy ferfivel ketto hete. Az elso egy hetben ereztem, hogy allandoan rajtam kattog, mondta is. Majd furcsa lett, mert nem igazan akart velem talalkozni, en is emiatt furabb lettem..vagyis elsonek o akart, de azt visszautasitottam, mert hihetetlnul korai volt. Azutan en vetettem fel azt o utasitotta vissza.. majd megigerte, hogy ezen a heten talalkozunk. De feltunt, hogy alig ir vagy reagal az elmult napokban. Ezert en rakerdeztem, hogy most mi a helyzet? Azt mondta nagyon kedvel.. de megis azota is kb napi 1x ir..

nem tudom mit tegyek, hogyan hivhatnam fel magamra a figyelmet, hogyan kaphatnam vissza a lelkesedest. Olyan erzesem van mintha mar nem erdeklnem es nem is akarna latni :( ami nagyon szomoru


2023. ápr. 18. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ő mással is írogat, lehet egyszer sorra jutsz, de csak lehet.
2023. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt irta csak velem beszel..de szerintem is kamu!! :/
2023. ápr. 18. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg feldobhatod, hogy talizzatok, én nem tenném, de hátha lesz belőle valami.
2023. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg volt olyan, aki hamarabb hajlandó volt találkozni, sajnos ezt a korszakot éljük, minden azonnal kell. Most még válaszolgat, mert a másik még nem biztos és téged megtartott tartaléknak. Így megy ez manapság 🙄
2023. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Na nehogy már még te akard az ő figyelmét felkelteni. Ha ebben a 2 hét ő elvesztette az érdeklődését, akkor nem érdemes időt pazarolni erre.
2023. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jo ez teljesen igaz, talan az egomnak faj, hogy nem erdeklem.
2023. ápr. 18. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Képekkel, a férfiak vizuálisak.

Arra lehet reagálni, bókolni, flörtölni. Az írogatás hamar unalmas lesz.

2023. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!