Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék őszinte valaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék őszinte valaszt kapni. lanyoktol nőktőlhogy. milyen egy szexualis együtt lét olyan ferfival akinek nyagy meretes farokal meg áldot?

Figyelt kérdés
Hülye komentekre nek vagyok kivancsi. Csak olyan aki meg is élte
2023. ápr. 20. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt jó, fajt, sosem tudtam teljesen ellazulni. Az átlagos méretet sokkal jobban élvezem, azzal van orgazmus is.


24N

2023. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod
2023. ápr. 20. 02:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisan tud vele bánni akkor semmi probléma vele. Sok póz se kényelmes pl.

Sztm az átlag méret a legjobb.

2023. ápr. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Átlagostól nagyobbra rá sem nézek, nem érzem szórakoztatónak az ilyen inkvizíciós-tágítós kínlasztásos előkészületeket egyáltalán. Ami nem oda való az nem megy be oda és kész. Gondolom akkor nem titok mi lehet a véleményem az análról.
2023. ápr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Orálisan irtó kényelmetlen, mert kiáll az álkapcsom. Amúgy én bírtam a nagy méretet. De azt vallom, nem ezen múlik. Volt kicsi és hatalmas. A kicsi jobban teljesített, azért mert figyelmesebb, taktikásabb volt. A méret nem minden.

2023. ápr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Te ugye külföldi vagy? Mert akkor egész jól megtanultál magyarul. Ha netán mégis magyar vagy, akkor ugyanez nem mondható el.
2023. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Volt egy barátom, akié nagyon vastag volt. Nem tudtam átfogni egy kézzel.

Mivel figyelmes volt és normális nem okozott problémát, és a lovagló póz amit nem szeretek vele nagyon jó volt. Bár neki fájt. 😀

Nekem csak annyira hogy kellemes legyen.

2023. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7. Teged is lehet oklozni ket karral ezek szerint..
2023. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Igen, azért fájt a fiatalembernek.
2023. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
9. Ha beled ment a nagyon vastag akkor beléd megy siman egy alkar is. Azért fájt neki mert nem voltal eleg nedves..
2023. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!