Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha elfelejtené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha elfelejtené a párotok az első születésnapotokat, amikor már pártként együtt vagytok? (Lassan 1 éve...)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 00:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

“pártként”

???

Egyáltalán tudja?

2023. ápr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Párként.. 😅

Tudja, persze.. Csak gondolom, nem jutott eszébe... :(

2023. ápr. 1. 00:24
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ketten lennénk mert nekem is akkor esik le amikor más felköszönt.
2023. ápr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Rising Phoenix ***** válasza:
71%
Semmit. Én is elfelejtem a sajátomat. Ez alapvetően olyan alkalom, amit minden évben nagyon vársz, és komoly jelentőséget tulajdonítasz neki? Mert ha egyébként, nem ilyen jeles eseményként tartod számon, akkor kár megsértődni az elfelejtésen.
2023. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

sajnos idő, míg rutinná válik, hogy mikor is van a másik születésnapja. ha amúgy minden stimmel, próbálnék nem nagy ügyet csinálni belőle. főleg, hogy valószínűleg a másikat jobban bántaná, mint engem.

mondjuk ebben könnyű dolgom van, felém gyerekkoromban, fiatalabb koromban családilag rengeteg elvárást támasztottak mások születés- és névnapjait illetően (tökéletes ajándékválasztás, fontosság minél jobb kifejezése, stb.), nekem ebből tökre elegem lett. ettől még persze jól tud esni a köszöntés, de ha nem sikerül jól vagy esetleg elfelejtik, akkor úgy vagyok vele, hogy annyi baj legyen - tele az élet fontosabb és jobb dolgokkal, én meg úgysem vagyok már kisgyerek, aki egész évben a lufis-tortás-ajándékos-partis születésnapjáról álmodozik

2023. ápr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
4%
Hány éves vagy? Milyen pártként? Az első születésnapod lassan egy éve elfelejtette, akkor már majdnem két éves vagy?
2023. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, te hogyan fogalmaztad volna meg úgy, hogy érthető legyen?
2023. ápr. 1. 00:58
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen pasival nem sokáig lennèk együtt.
2023. ápr. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. Én is elfelejtem.
2023. ápr. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem esne jól, pláne hogy már bőven több mint egy évtizede van mindenki zsebében egy telefon, amibe be tud írni emlékeztetőt az évfordulókról, szülinapokról, fontos dátumokról.


Én is olyan vagyok, hogy mindenki szülinapját elfelejtem, még a családtagjaimét is, viszont a telefonom egy héttel előre jelez, szóval fel tudok készülni rájuk.. Így pedig az, hogy valaki nem emlékszik az én szülinapomra, számomra egy az egyben "lesz..rom mentalitás".

2023. ápr. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!