Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság nem válaszolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság nem válaszolni a születésnapi köszöntőre az extől?

Figyelt kérdés
Becsapott, hazudott és titkolózott a hátam mögött. Még annyit se érdemelne meg hogy egyáltalán szóba alják vele. Szerintetek?
2023. ápr. 20. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, a te döntésed, hogy akarsz-e válaszolni vagy sem. Lényegtelen, hogy bunkóság-e, ha nem akarsz, akkor ne válaszolj.
2023. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az, van amikor meg kell szabni a határokat. Minden körülmények között illedelmesnek lenni elvét nem osztom. Ha te rossz emlékekkel váltál el, teljesen felesleges jópofizni, úgy sem lenne természetes.
2023. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen előzmények után nem bunkóság.
2023. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a bunkoság hogy ugy tesz mintha mi sem törtent volna es köszöntget ugy mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Ez a másik teljes semmibe vétele.
2023. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél kevesebbért is volt, hogy nem válaszoltam,és semmilyen szinten nem érdekelt, hogy bunkóság-e.
2023. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tőle volt inkább képmutatás ez az egész.


Én nem utálom az exeimet, de nem beszélek velük még annyit sem, hogy felköszöntsük egymást. Boldogok voltunk együtt, korrekt módon lezártuk a kapcsolatot és haladunk tovább az életünkkel, amiben nem szerepel a másik. Semmi értelme valakit, akit idegennek kezelünk a saját jövőnk érdekében, felköszöntgetni. Számomra ez garantálja, hogy szép marad az emlék és nyugodt a következő kapcsolatom.

2023. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen módon bánt veled megérteném ha nem válaszolnál rá.Ha esetleg bunkóságnak éreznéd,hogy nem válaszolsz akkor írj neki csak annyit,hogy "köszönöm" és ennyi.
2023. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Helyzetfüggő... ha még tudvalevő mindkét fél részéről, hogy nem szépen váltatok el, akkor tulajdonképpen még azt is mondhatom, hogy bunkóság írni az exnek.



Amúgy meg ezek az alkalmak mindig lehetőségek arra, hogy beszélgetést kezdjetek. Tehát ha akarsz valamit tőle, akkor írj neki vissza.

Ha nem, akkor is egy köszönömöt lehet írni. Minden mást ignorálhatsz.

2023. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Csereld le az osszes elerhetoseged. Ne irogasson a szemet.
2023. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt irnam, kosz. Vagy semmit. Vagy azt, hogy hagyjuk ezt.
2023. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!