Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik másokat csak egónövelőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik másokat csak egónövelőnek használnak, azoknak?

Figyelt kérdés
Azoknak valójában kicsi az önbizalmuk, és tele vannak kisebbségi komplexussal?
2023. ápr. 20. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy egyszerűen csak unatkoznak.
2023. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet tudatni a másikkal azt, hogy tudom csak egónövelésre használ?
2023. ápr. 20. 12:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a téma ennél picit összetettebb is lehet. Leírom a saját példám.


Sokáig küszködtem önbizalomhiánnyal. Nem volt beteges vagy nagyon durva de azért rossz volt.

Mondanom sem kell, hogy ez a társkeresést és a másik nemmel való bármilyen érintkezést is nagyon megnehezíti és ellehetetleníti.


Elkezdtem dolgozni ezen, magamon, tanulni a testbeszédről, a magaméról, másokéról. Elkezdtem az önfejlesztésbe invesztálni. Tanulni az emberi viselkedésről. Stb.


Most sem tökéletes, nem vagyok teljesen magabiztos, de sokkal jobb a helyzet mint mondjuk egy éve vagy pár hónapja.


De az olvasás, videónézés, podcast hallgatás az mind csak az elméleti ismeretek megszerzése. De ahhoz, hogy az ember a társas interakciókban fejlődni tudjon, ahhoz ki kell menni a világba, emberek közé menni és kvázi rajtuk gyakorolni.


Ez így nagyon rosszul hangzik elsőre, de a flörtölés is pl.: egy olyan skill amit ha minél többet csinálod, gyakorolsz úgy tudsz benne fejlődni.

És igen ehhez az kell, hogy találkozz emberekkel és próbálkozz rajtuk és ez sokszor egyszerűbb olyan embereken akiktől nem akarsz semmit, mert nincs tétje.


Szóval persze, valahol egonövelés, biztos sok ember arra használ másokat.

De másoknak meg ez az önfejlesztésről IS szól/szólhat. Önbizalomnövelés egészséges szintre.

2023. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a véleményem az ilyen emberekről, főleg nők, lányok szokták ezt alkalmazni, a barátnőm konkrétan megcsalt azért, hogy növelje az egoját.
2023. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Velem férfi tesz.
2023. ápr. 20. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
5. Vagy csak azt hiszed ?
2023. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet a háttere de én is ismerek olyanokat akik mindig be akarnak vágodniba másik nemnél legyen az bármilyen ronda is. Én férfiakra látom inkább jellemzonek.

Mert magambol kiindulva én lesz.rom hogy az utcán vagy akárhol tetszem e egy idegen pasinak van nem. Nálam ez a 2 masodpercig megles vki, vagy szemez flörtöl velem vki tipusu egonövelés nem megy egyszeruen.

Habár bnőim is olyanok hogy minden jöttmenttel flörtölnek ha ronda igénytelen nem számít az sem

2023. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7. Neked ronda masnak meg a te pawa idealjaid azok.
2023. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem nekem ronda. Minden srácnak ronda pl egy elhizott berakott hajú tömblábú 50 es nő. A hátuk közeoére se kéne, de azért visszaszemeznek ha lesi őket.


A pasik ugy látom kivetel nelkul lesnek bárkit, vagy szemeznek flörölnek. Egy rakat nőnek le se esik hogy nem is kéne a pasiknak :D

De a gyk-n itt picsognak mikor ghostingol egy srác meg csak kihasználta :D

2023. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vannak akik örülni tudnak mindenféle jöttment bókjának mosolyának is, azt kiprovokálják az emberekből, és "bezsebelik".


Nekem annyira nem tud átjönni ez az eletérzés valahogy, hogyan lehet ennek örülni. Meg ettől többnek érezni magunkat.


A szamomra érdektelen embereknek nekem nem tud örömet okozni hogy les vagy bókol, sok esetben kellemetlen is mert vigyorogva illik megköszönni pl egy bókot miközben mondjuk szóba se akartam vele állni, de így meg ki van kényszerítve hogy figyelemre kell méltatnom meg szóba kell állnom vele de még kedvesen is mosolyogni. Különben én gyok a bunkó persze. Mint vmi "erőszak".

Ezek a jatszmázások is engem inkább irritálnak, mintsem örüljek.

2023. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!