Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedésnél miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél miből lehet tudni, hogy a másik csak egonövelőnek használja a másikat?

Figyelt kérdés
Ti miből jötettek erre rá?
2021. máj. 30. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem egonövelést, inkább magányt, társaság keresést az átmeneti időre amíg rátalál a szerelem. Ezt viszont gyorsan megérezni.
2021. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyes válaszoló, de mikből jöttél erre rá?
2021. máj. 30. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valaki attól fél, hogy "egonövelőnek" használják, akkor mindjuk lépjen ki a papucs szerepből, nem muszáj magasztalnod a párod, vagy bárkit is, akivel randizol.


Én sosem éreztem, hogy hatnék mások egojára, mert eleve nem úgy kezelek senkit sem, elvárom a kölcsönös törődést és figyelmet a partnerem részéről.

2021. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt elvárni nem lehet. Valaki vagy viszonozza vagy csak úgy tesz mintha, és néha dob egy csontot aztán elhiszed hogy teljesítette az elvárásod.
2021. máj. 30. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Leghamarabb abból lehet rájönni, hogy nem figyel rád annyit, nem vesz komolyan, pl. nem igényli, hogy rendszeresen lásson, ha rajta múlik, akkor csak úgy időnként elővenne, amikor egyedül érzi magát, de máskor távolságtartó.


Abból is rá lehet jönni, hogy rendszeresen kommunikálsz a partnereddel, ebből kb. kisül, hogy mi jár a fejében, hogyan gondolkodik a kapcsolatotokról, hogyan viszonyul az együtt töltött programjaitokhoz. Ha nem hajlandó megbeszélni veled bensőségesebb témákat, akkor alapjáraton nemigen lehet komolyan venni ilyen embert.

2021. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös köszönöm! Ebbe az is beletartozik, amikor tudna időt szakítani, de akkor inkább más dolga lesz?
2021. máj. 30. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

#4 Miért ne lehetne? Elvárás alatt nem azt értem, hogy ki kellene kényszeríteni belőle, hogy szeressen. Úgy értettem, hogy akin érzem, hogy nem törődik velem, azt elengedem...


Az már a te naivításod, ha bedölsz az ilyen trükköknek, "odadobott csontoknak".

2021. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es kicsit nagy lovon ülsz. Netes ismerkedésnél messziről jött ember azt mond amit akar. Pont az a naivitás ha elhiszed hogy a másik is odavan érted. Ahhoz több idő kell hogy biztosan úgy erezd ez így is van.
2021. máj. 30. 11:09
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ha már netes ismerkedésről van szó, szerintem az ilyesmit érdemes mielőbb élőszóra terelni.

Alapjaiban gondok vannak ott, ha valaki a találkozást is halogatja.


"több idő kell hogy biztosan úgy érezd"

Online ismerkedés esetén alapból nincs meg bizalmam egy emberrel, akivel nem találkoztam és mindegy, hogy mennyi idő is telik el.

2021. máj. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, ahogy írták is utánam: alig-alig ér rád, mindig lesz valami nagggyon fontos tennivalója, találkozója, bármi csak ne mélyüljön a kapcsolatotok.

Kedves és ragaszkodó, de ha rákérdezel rövidre zárja a (rendszeres)találkozás vagy a közös bármilyen hosszabb programok lehetőségét, nem tervez veled jövőt.

Elejt egy-egy dicsérő mondatot más lányokról, nőkről, sőt még esetleg tanácsot is kér :D

Panaszkodik, hogy ő milyen magányos, és nem érti meg senki, de hiába utalsz rá, hogy hiszen itt vagy neki, kezdjetek együtt valamit, süket fülekre talál. Pedig nagyonis érti ő.

2021. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!