Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy valódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy valódi lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

Valahogy én vagyok az az ember, akinek semmi se sikerül, hiába 30 éves vagyok. Tudom hogy mennyit érek, tehát semmit. Se egy jó munka, se eljegyzés, házasság, semmi. Bár van párkapcsolatom, de ha látom hogy mások előrébb tartanak, mint mi, akkor máris elegedetlen vagyok.

Rossz látni, ahogy mások kiteszik a social médiaba, hogy milyen jó házasságban élni, meg hogy az milyen nagy kötelék. Míg ilyenkor belegondolok, hogy köztem, és a barátom között nincs ilyen kötelék, meg hogy biztos szuper házasságban élni. Másoknak minden könnyen összejön, nekem semmi.


2023. ápr. 20. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem mind arany, ami fénylik

Nem minden olyan szép a valóságban, mint ahogy a közösségi oldalakon fel van tüntetve

Másrészt viszont én is szerencsétlennek érzem magam, sok szart varrt a nyakamba az élet😔

2023. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne másokhoz hasonlítsd magad.

"köztem, és a barátom között nincs ilyen kötelék" - Ha neked így jó, ahogy van, akkor örülj neki. Ha nem elég, ami van, vagy nem érzed jól magad a barátoddal, akkor dolgozzatok a kapcsolatotokon, vagy keress mást.

2023. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy mindenkinek olyan jó, aki házasságban él. Olvass el néhány kérdést itt is a fórumon, amit házasságban élők tesznek fel, hogy mennyi problémájuk lehet. A közösségi média nagyban torzítja az erről alkotott képünket, de mások kirakat életével nem kell foglalkozni.
2023. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi kisvárosban élünk, mindenki azt hiszi rólunk, hogy milyen tökéletes párt alkotunk, példaként hoznak fel minket, irigykedve beszélnek rólunk....és mi az igazság?

A barátnőm fél éven keresztül csalt, én lelkileg, néha fizikailag is bántalmaztam, nem haladtunk sehová, egy helyben toporgunk évek óta, sajnos a megcsalás óta szörnyű a kapcsolatunk, de kifelé ugye mutatjuk a szépet, a jót....

Ahogy az első írja, nem minden arany ami fénylik, nincs tökéletes kapcsolat, nincs tökéletes házasság.

2023. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ne foglalkozz a Facebookkal, faluban élek sok ilyen van, Facebookon boldog család amúgy meg állandó veszekedések megcsalás. Utcámban is van nem egy ilyen, Facebook= boldog család, fotó stúdiós képek, közben meg akkora veszekedések voltak/vannak náluk ,hogy még mi is hallottuk.

Van több ilyen nagyon sok ,Facebookon ő a menő király, életben meg egy nagy 0.

2023. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!