Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek depressziós a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek depressziós a barátom miatt?

Figyelt kérdés

Engem a párkapcsolatom nem boldoggá tesz, hanem lehangolttá.

A barátommal a párkapcsolatunk nagyon jól indult, állandóan dicsért, mindig kimozdultunk valahová. Mára ezek az idők elmúltak.

Régen olyan szép voltam, mikor mosolyogtam, mára meg a képeken se kellene mosolyognom, mert neki nem tetszik.

Ne viseljek napszemüveget, mert idegesíti , ha viselem, egyszer azt mondta kivágja az ablakon, ha még egyszer felveszem.

Ha főzök is azt mondja nem tudok főzni, meg hogy csak egy félé kaját tudok, ami nem igaz. Egyszer azzal is viccelődött, hogy nem kellene annyit ennem, mert kövér vagyok, holott ez sem igaz.

Mindig más nőket nézeget mellettem is, akik szexis képeket raknak ki magukról, de ha én ilyen női dolgokról olvasok pl. divat, akkor milyen hülye vagyok már, hogy ilyeneket nézegetek. sosem dicsér meg már akkor sem, ha csinosan kiöltözöm.

Már nem egyszer viccelődött azzal is, hogy majd helyettem keres más nőt, de mikor látja, hogy ezen megsértődöm, akkor mondja, hogy velem viccelni sem lehet, és hogy ő sose hagyna ott, és nagyon szeret.

Volt mikor náluk voltam, és akkor elkezdett lökdösni, mikor nem csináltam azt, amit mondott. Előfordult az is, hogy a mosdóban voltam, és csak úgy rám nyitott, hogy mit csinálok.

Telefont is kiszokta kapni a kezemből, és sokszor erővel lefog, hogy ne menjek el mellőle. Volt már úgy megbeszéltük hogy találkozunk, aztán az utolsó időpontban lemondta. De mindezek ellenére mégis mindig elmondja, hogy szeret, és örüljek, hogy velem van, mert más férfitól még annyit se kapnék, mint ő tőle.

Egy héten 3 alkalommal találkozunk, még nem élünk együtt egy házban.


2023. ápr. 20. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba. Ennél csak normálisabb férfit találhatsz.
2023. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tre a kapcsolat, nyilvan lehetsz. Miert vagy vele, ha boldogtalanna tesz?
2023. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Te választottad, megérdemled. Normális pasinak meg nem jut nő.
2023. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
3. A normalis pasik altalaban nem a kimondottan jo pasik. Ezeknek meg egy david szobor kell!
2023. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem a párkapcsolatom nem boldoggá'

Szakíts!

2023. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Én azért megnézném, hogy szerintetek milyen a normális pasi...
2023. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
6. A kerdezo pasijanal normalisabb ..
2023. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
6 Nem egyertelmu? A dagadt, anyjanal lako, nincs lakasa, ninncs autoja, utalja a szar munkajat pasik, akik itt nyignak az oldalon minden nap🤣
2023. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A bantalmazo kapcsolat iskolapeldaja. Szisztematikusan epiti le az onbecsulesed es hiteti el veled, hogy szerencses vagy, hogy o szoba all veled, nelkule semmi lennel. Ez a veces sztori de ismeros, skizofren ismerosom csinalta. De nem ez a legrosszabb, az egesz.

Ha nem lepsz ki ebbol, meg a vegen szulsz neki es tenyleg terrorizalni fog, nem lesz hova menned.

Amit leirtal tenyleg a legtipikusabb sztorija azoknak a noknek, akik egy sokeves bantalmazo kapcsolatbol kimenekultek. Es ez meg csak az eleje.

2023. ápr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ez a bántalmazó kapcsolat. Célja, hogy addig amortizáljon, míg tényleg tönkremész, vagy folyamatosan feszülten viselkedsz, így jó oka lesz otthagyni téged. Addigra kedves kérdező annyira elveszíted az önbizalmadat, hogy úgy erzed még levegőt sem tudsz venni rendesen. Engem 48 kg- osan kövéreztel le, én meg szépen elhittem.
2023. ápr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!