Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg depressziós? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg depressziós? Egy ilyen lánynak mennyi idő kell, hogy össze tudjak vele barátkozni?

Figyelt kérdés
Nagyon félénk,magának való, visszahuzodo, szép, csinos,derékig érő hullámos barna haj, barna szem, és nem az a hófehér, de nem is az a kreol bőr,kicsit depressziós, és magának való, nem akkar lány barátokat, es nem baratkozik senkivel, nem beszélget senkivel, sokszor a földet nézi, és szégyenlős, meg zavarba van, van egy fiú rokona, kb annyi idős mint ő, asszem unokatesoja, de vele nagyon máshogyan viselkedik, viccelodnek egymással, ő a "legjobb barátja" neki elmondd mindent, es más barát neki nem is kell, elég neki, 1,2 nektek mi a véleményetek a lányrol? Össze jönnétek egy ilyen lánnyal? Vagy tetszene nektek egy ilyen lany?
2021. okt. 24. 14:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy ilyen lánynak, mennyi idő kel, hogy össze baratkozzon valakivel?
2021. okt. 24. 14:20
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hát lehet az lehet nem, lehet simán csak szociál phobia vagy egyéb dolgok

az nehéz lenne megmondani mennyi idő, lehet honapok lehet évek vagy az is lehet h sose lehetne vele összebartákozni ezt ki kell probálni

nincs különösebb véleményem róla, ha neki ez így jó akkor örülök neki :) összejönnék vele, hasonló vagyok én is, igen tetszene

2021. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Türelem kell hozzà.
2021. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem lenne türelmem ehhez.
2021. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek neked egy depressziós lány? Te is az leszel tőle.

Nem csak veled ilyen zárkózott?

2021. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok, évek, évtized? Depresszió számomra nem vonzó tulajdonság, ha valakivel nem tudunk beszélgetni, nem akarok kapcsolatot, bármennyire csinos.
2021. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
macerás .. tini korban még könnyű velük, de fiatal felnőttként kellen a fenének .
2021. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy depresszió, szociális szorongásnak tűnik a pár leírt jellemző alapján (diagnosztizálni nem tudok és nem is akarok), csak annyit szeretnék írni, hogy "nem biztos hogy depresszió".

Tehát ha csak idegenekkel ilyen, az szociális szorongásnak tűnik.

Nem tudom mennyi idő, lehet ha írásban tudsz ismerkedni vele, az könnyebb és lerövidítheti ezt az időt. Valószínű hogy ha megkedvel, akkor tartósan barátok maradtok.

2021. nov. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Ehhez komoly pszichoterapeuta kéne. Én erősen introvertált vagyok, tudom, az milyen, de ez hogy a földet nďzi meg nem szól senkihez, ez annyira súlyos, hogy ehhez szakember kell.
2021. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát én úgy vettem észre hogy csak az idegenekkel ilyen, az unokatesojával olyan más volt, Barátságos, kedves stb.. de amúgy észrevettem az utóbbi időben a lányon, hogy rengeteg idegen köszön rá,(természetesen nem az utcán, hanem ha pl megy hozzájuk bárki aki idegen, és külön rá köszönnek, akkor ő normálisan vissza köszön nekik, bárki is legyen az) tehát úgy vettem észre hogy, ha beszélnek hozzá ő is beszélget, tehát nem megy ell meg ilyenek, csakhát ő nem kezdeményezz beszélgetést.
2021. nov. 20. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!