Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mondta, közönséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mondta, közönséges, mikor a nő nem vesz fel melltartót, és kiszúrja a pólóját a nellbimbója, mire mondtam, a te feleséged folyton így mászkál, mire mondta, azt nem zavar, mert ő a feleségem. Mi ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk megérne egy pszichológust az is, hogy te miért foglalkozol ezzel annyira, hogy kiírj róla egy kérdést.
2023. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Én simán nem veszek fel melltartót, egyrészt mert kisebb melleim vannak, másrészt meg mert nagyon kényelmetlenek számomra. Akit zavar, az ne nézze. Bár jellemzően az irigy nők szoktak csúnyán nézni, de az nem érdekel 😁


24N

2023. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Nekem eddig csak olyan pasik voltak barátaim akik pont fordítva vannak.

Minden nő lehet akár meztelen is utcán de én járjak "csodorban", véletlen sem látszódhat ki semmim.

(Csak olyanokat nem érdekel mit veszek fel akik csalnak/lelépnek nem kötődnek)

2023. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Én imádom a melltartókat, este persze nincs, de nappal nem bírnám ki nélküle. Viszont érthető, hogy valaki nem szívesen viseli és nincs is rá szüksége.


Neked mondta a pasas, hogy közönséges vagy? Akkor valahol érthető, hogy ki vagy akadva, de jobb, ha nem veszed figyelembe, elvégre egy majom és házas.

2023. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Gyökerekkel ne foglalkozz. Nekem sincs mindig kedvem melltartót felvenni. Nagy melleim vannak ( D kosaras), de szépek, formásak. Minek hordjak mindig? Leszarom kinek nem tetszik, a férjem imádja, a többi nem érdekel.

Férfiaktól még sosem hallottam ezért kritikát. Frusztrált Melltartó nélkül hasra lógó mellű nőktől már igen, akik csak baromira irigyek, mert az övéké úgy néz ki mint egy pár telefosott zokni. De ez nem az én problémám😊

2023. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Baromira nem érdekel más véleménye. Minden nőnek joga van eldönteni, hogy a _ruha alatt_ mit visel. Nem félmeztelenül mászkál a városban.

Amúgy az igazi kettős mérce az, amikor a pasik B kosár után kiáltó lógó csöccsel, nyáron kigombolt ingben mászkálnak. Mi a különbség?? Jobban néz ki, ha ráadásul szőrös is?

2023. ápr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Helyzettől is függ. Mondjuk egy ügyfél meetingre vagy egy szülői értekezletre nem gondolom szerencsésnek a melltartó elhagyását, de random az utcára, baráti találkozóra, buliba stb. miért ne öltözhetne úgy az ember, ahogy akar?
2023. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hordok melltartót, mert egyrészt kb minek, olyan kicsi, másrészt a legtöbb elhízott pasasnak nagyobb a zsírmelle, mint az enyém valaha is lehet.😂


Mellesleg, akinek nem tetszik, ne nézze, én sem bámulom meg a nekem tetsző pasik frkát a strandon, pl.

2023. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!