Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VAlakinek szóltak már bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAlakinek szóltak már bele a kapcsolatába? mondjuk a lány hallgatott a barátnőjére és hatására szakított a párjával .

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 23:56
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Egy házasság ez miatt ment szét, mert a feleség a barátnőire hallgatott hogy neki ettől jobb jár.

Nos pár éve elváltunk, azóta se talált senki, mert mindenki átverte,megcsalta,lehúzta.

2023. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ez szomorú :(

és hol vannak azok a híres nagy barátnők azóta?

2023. ápr. 22. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
"Egy házasság"? Miért nem azt mondod, "a házasságom"?
2023. ápr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Az 1-es megint csak formálja, és kihagyja a lényeget:


A párjakcsolatbeli férfit a párkapcsolatában lévő nőnek a barátnői befolyásolták és szexuális gruppen formájában voltak nem sok ideig.

A párkapcsolatban lévő nőnek ugyan ezen barátnői oltogatták a nőt, hogy dobbantson a fazontól.


Egy valamivel senki nem számolt, hogy a párkapcsolatban lévő nő pontosan tisztában volt a mögötte lévő eseményekkel, a személyekkel. Majd amikor mindent összerakott, és kirakodott a Puzzle, és mindenki a helyére került a mesébe, utána az egész társaságot kitakarította a környezetéből. Az ext-a barátnőt, a testvért.

2023. ápr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%

*utána az egész társaságot kitakarította a környezetéből.


Meegismerkedett egy msik férfivel, és férjhez ment, gyermekei születtek, és azóta is a házasságában él. 26+éve


A társaság többi tagjának az élete: mélyrepülés, többszörös válásokkal és átjáróházzal az életükben.


Ki-ki aratja cselekedeteinek méltó gyümijét, ahogy azt szokták mondani.

2023. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

*párkapcsolat

*megismerkedett

2023. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Off, de ezt a 4-6ig válaszolót ki kellene rakni a gykról.

Kérdésre válaszolva, szakítottam már úgy, hogy a barátnőim rávilágítottak olyan körülményekre (korlátozás, lenéző attitűd), amiket éreztem, de nem akartam belátni. Tegyük hozzá, hogy a téma is azért merült fel, mert akkor már erősen gondolkoztam a kapcsolat befejezésén, amiről az akkori barátom is tudott, csak kellett a támogatás. Az igazi szakítóok végül a titokban követés volt.

2023. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-5-6 az összes témába okoskodik, meg mondja az értelmetlen f...gait.


Kérdező: igen, a barátnőm bujtogatta ellenem azóta már az exemet.


Ok: neki nem volt senkije, ellenben féltékeny volt rám, és azt akarta dugja meg őt is az exem.

Jó lóra tett, mert végül szexeltek - megtudtam, mindketten repültek az életemből.


Azóta 3x megnézem, kit engedek közel magamhoz ÉS a jelenlegi párkapcsolatomhoz.

2023. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!