Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves átlag alatti külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves átlag alatti külsejű munkanélküli pasiként, hogy és hol ismerkedjek, hogy rátaláljak életem első barátnőjére?

Figyelt kérdés
Mindig írjátok, hogy a 4 fal között nem lehet ismerkedni. Nos én 3 hónapja vagyok munkanélküli, munkahelyem még sose volt így sajnos 160 ezer megtakarításom van még amit az ösztöndíjakból spóroltam össze az egyetemi idő alatt. Viszont ezt a keveset nagyon jól be kell osztanom így nem tehetem meg, hogy ilyen-olyan színházbérletet vagy VOLT fesztiválbérletet vegyek magamnak. Viszont állításotok szerint valahova ki kell mozdulnom, hiszen a csaj nem fog hozzám bekopogni. Azonban még haverjaim sincsenek így maximum magam tudok elmenni valahova. De hogy, hova? Üldözzem hátulról a lányokat, mint valami sorozatgyilkos és a tökéletes pillanatban szólítsam le, hogy szeretnék vele ismerkedni? Vagy ti hogy képzelitek el ezt a 4 fal közül kimozdulást és ismerkedést a való életben dumát?

2020. márc. 10. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha elmennél dolgozni, és keresnél magadnak valami hobbit, akkor már rengeteg nővel kerülhetnél kapcsolatba. De ott a Tinder is, ahhoz ki se kell mozdulni otthonról.

Az egyetemen miért nem tudtál barátnőd találni?

2020. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
"3 hónapja munkanélküli vagyok, munkahelyem sosem volt" MIVAN?? :"D
2020. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Egyetrm mellet miért nem dolgoztál??
2020. márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Most őszintén, szerinted kinek kell egy ilyen életképtelen ember, aki ráadásul nem egy Ryan Gosling és még 25 centis pajszer sincs alatta?


Komolyan ebben a helyzetben egy barátnő találása a legkevésbé fontos számodra, amikor 2 hónap múlva éhenhalsz.

2020. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Egyetrm mellet miért nem dolgoztál??"


Mert nem tudtam volna mellette tanulni. Így is pokoli erőfeszítések árán lett meg a BSc-m.


#2: Ezt én is kérdezhetném tőled, mert qrvára nem értem mire gondolsz ezzel a kommenttel?

2020. márc. 10. 11:43
 6/15 A kérdező kommentje:

"Az egyetemen miért nem tudtál barátnőd találni?"


Mert nem mertem senkinél kezdeményezni és eleve ismerkedni se tudok. Haverjaim sincsenek.

2020. márc. 10. 11:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne üldözd a lányokat hátulról!!! Az hátborzongató, semmit nem fogsz elérni vele.

Először is keress állást, csak aztán barátnőt. Ellenkező esetben max. a munkaügyi központban válogathatsz a hölgyek közül.

Sportolj! Itt a tavasz, túrázz, kerékpározz, gyalogolj! Ezek ingyen vannak. Közben ismerkedhetsz és a külsődet is formába hozhatod.

De az első lényeges dolog mindenképpen az, hogy melót találj. Mindegy milyet. Csak indulj el valamerre.

2020. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne a barátnőkereséssel kezdd.. ha munkanélküli lennék, vagy álláskereső voltam kb ki sem mozdultam a lakásból, nonstop állásokat néztem meg az önéletrajzomat javítgattam ..ha 26 éves korodig tanultál akkor csak ér valamit a diploma?? én 21 évesen már végeztem és tudtam állást találni
2020. márc. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Sosem volt munkád, de 3 hónapja vagy munkanélküli? :'D Az hogy?.

Azért elég nagy gáz, hogy 26 évesen SEMMI munkatapasztalatod nincs. Bocs, de én sem kapkodnék egy olyan férfiért, aki ennyi idősen sehol nem melózott és ráadásul ”átlag alatti külsejű". De ha egy adonisz lennél, akkor sem kellenél, mert életképtelen vagy.

2020. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

Munkanélküliként ne akarj barátnőzni.

Az egyetem alatt kellett volna dolgoznod és barátnőznöd is. Most dupla hátránnyal indítasz.

2020. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!