Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja akkor hogy kíván?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja akkor hogy kíván?

Figyelt kérdés
Azt mondta egész nap ki volt rám éhezve kíván szexuálisan. Este mikor még oda került a sor nincs hozzá kedve...

2023. ápr. 22. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Annyira azért nem kíván, mint amennyire lusta. Vagy hazudott.
2023. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Vagy azóta kicsapkodta más.
2023. ápr. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Vagy nagyon elfáradt.
2023. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nap közben kívánt, de mire hazaért, vagy nagyon elfáradt, vagy kielégítette más. Ha te vagy a nő, tovább kell lépned, neked ebből semmi jó nem lesz.
2023. ápr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez szànalmas ilyen szórakozzon mással...
2023. ápr. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor napközben beszélek a párommal mondja, hogy de haza jönne és összebújna, most annyira kíván stb...

De aztán 16 óra munka után már nagyon fáradt én pedig nem várom el tőle, hogy legyen minden fáradt napja után szex.

2023. ápr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is szoktam úgy lenni, hogy kívánom a párom, a szexet, de fizikailag meg túl fáradt vagyok hozzá.

N

2023. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én imádom a szexet
2023. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!