Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar velem sexelni a párom? Egy hónapban max.3-szor ha együtt vagyunk. Azt mondja szeret meg kíván de miért nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ennyire van igénye. AZ egy nagyon elterjedt téveszme, hogy feltétlen naponta kell szexelni egymással.

A szex nem szabad, hogy "kötelesség, illetve teljesitmény" legyen, mert akkor rövid idö alatt megutálja az, akinek ennél kevesebbre lenne igénye.

Ez kb ugyanaz, mintha a kedvenc ételedböl minden nap pukkadásig kellene magadat enni, akár jól esik, akár nem.

Beszéljétek meg egymással, mert attól, hogy szzeret, még nem kell, hogy álladóan szexere is legyen kedve.

2011. ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mert érzi, hogy sokszor nem őt kívánod, csak az igényeidet akarod vele kielégíteni.
2011. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam beszélni vele erről,de azt a választ kapom,hogy fáradt,nem ér rá meg ilyen dolgok.Nekem azt ne mondja senki,hogy egy héten 2-szer ne legyen rám x ideje.Szerintetek nagy igényem van a heti 2 alkalomra?Amúgy meg nem arra megyek,hogy a vágyaim legyenek kielégítve,hanem szeretem és szeretném szeretgetni!Nő vagyok 35 éves,a párom 25.Amúgy köszönöm a válaszotok.:)
2011. ápr. 30. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nekem azt ne mondja senki,hogy egy héten 2-szer ne legyen rám x ideje.Szerintetek nagy igényem van a heti 2 alkalomra?"


NE haragudj, de szerinted a párodnak az a dolga/kötelessége/munkája, hogy hetente kétszer lefeködjön veled? Ha fáradt, akkor nem hiszem, hogy NEKI jó lenne, és csak muszájból szexelni a legrosszabb dolog a világon.

2011. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt a mondatot amit idéztél,nem konkrétan gondoltam,hogy heti 2 alkalom "kötelező".De ahhoz képest,hogy mikor nem költöztünk össze akkor hétvégén volt minimum!!2 alkalom,most már együtt lakunk,most meg havi 2 alkalom.Nem tudom érted-e,hogy mire célzok?Persze,hogy nem akarom,hogy kötelesség legyen,a volt házasságomból ismerős ez a szitu.De mindig fáradt azt nem hiszem.
2011. ápr. 30. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, akkor félreértettem. De egyrészt amikor még csak együttjárás van, akkor az újdonság miatt kicsit más a helyzet, most meg már kicsit megszokottabb, hogy ott vagy.


Az meg, hogy mindig fáradt: lehet, hogy tényleg kifárad (nemcsak fizikailag lehet valaki fáradt), lehet esetleg beteg (vitaminhánytól kezdve egy csomó más bajig), de az is lehet, hogy csak sok a stressz valamiért, és ez meriti ki. Vagy egyszerüen neki csak ennyire van igénye - az nem igaz, hogy egy férfinak mindig ezen jár az esze, meg mindig van kedve.

Próbáld neki elmondani, hogy mi a bajod, vagy még jobb, ha leirod, és azt adod oda - igy pontosabban meg tudod fogalmazni.

2011. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,megfogadom!:)És az tényleg nem igaz,hogy minden pasinak azon jár az esze!!
2011. ápr. 30. 19:31
 8/8 lancsákgyula válasza:
markold nemiszerven és közöld vele hogy kívánlak cicuka :DDD
2012. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!