Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kibékültek a volt párjukk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kibékültek a volt párjukkal, azokat nem zavarja, hogy addig mással volt a "párja"?

Figyelt kérdés

Hogy lehet szakítasok után, ha nem is kibékülni, de egyáltalán jól érezni magunkat ennek tudatában a másikkal, találkozni ennek tudatában a másikkal, önfeledten ennek tudatában beszélgetni a másikkal?

Ott ülne velem szemben és csak azt látnám rajta hogy mással is volt. Ha megcsókolna, hogy előttem más nyála volt a szájában. Ha hozzámérne, hogy nemrég máshoz nyúlkált.



2023. ápr. 22. 08:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

Vele meg ezért nem szexelek mert mást semmit nem lehet vele.

Az exemmel meg mindent lehetne de vele meg a blokk miatt nem szexelek.

A 2 pasit össze kéne gyúrni

2023. ápr. 22. 12:52
 52/67 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de azért, mert álmodik a nyomor még nem kell összefeküdni az exxel, sőt a legjobb lenne az életben többet nem találkozni, irkálni vele. Majd akad más, bird ki. 🤣
2023. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:
Eddig meg itt azt írják, hülye vagyok hogy nem tudok vele lefeküdni a blokk miatt.mindenki más már rohanna pörögni rajta.
2023. ápr. 22. 12:54
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
De mit kell ilyennel foglalkozni? Nekik belefér, neked nem. Az szerint cselekedj, ahogy neked jó.
2023. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:

Kérdező, velem kever téged valaki, azért esnek neked:DD


Azt hiszik, hogy én írtam ki ezt a kérdést:DD


Kitartást neked:)

2023. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

Mert ha nem lenne ez a bkokk, akkor van az érzés/feeling, amit le sem lehet talán írni.

Amikor megy fel az adrenalin, emelkedik a pulzus, tudod hogy valami nagyon jó vár, tele vagy izgalommal, felpörögsz, irány az élet irány az éjszaka, "elszabadulsz", "kitörsz", és nincsenek határok.


Ezt ismerik szerintem azok amikor valakik pl tudnak érezni egy zenét, vagy drogosak talán mikor zöld utat kapsz. És mindenre.


És ez az életérzés (de szerintem nem tudtam megfogalmazni ugy hogy a gyk értse is, amikor nekik egy alap szint sem érthető), szembeállitva az unalommal hatalmas kontrasztot ad. Igy az unalom nem csupán unalom, hanem maga a pokol. Mert tudod hogy az élet izgalmas, hatalmas tele van minden jóval és csak a kezed kéne kinyújtani, csak meg kellene élni.


És a blokk az egy saját börtönnek tűnik így.

2023. ápr. 22. 13:08
 57/67 A kérdező kommentje:
55# mert neked miről volt kérdésed?
2023. ápr. 22. 13:08
 58/67 anonim ***** válasza:

Akkor drogos vagy? :D


Hihetetlen vagy eskü. :D

2023. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:

Nem. Csak tudom mi az. Próbáltam már anno.

De a szerelmeseket is nevezhetjük drogosaknak mikor épp a föld felett járnak. Amikor belül pezsegsz. Tele vagy akarattal energiával, látni akarod érezni akarod szinte fizikailag fáj mikor nincs jelen.

És amikor jön és amikor meglátod, szinte már sikítasz. Na vagy ez pl koncerteken is.


Ha van ennek az életerzésnek megnevezése, várom.

Na én ezt stoppolom épp le magamban. Hogy mehetnék, és mégsincs meg az a "lökés". A "zöld"

2023. ápr. 22. 13:17
 60/67 anonim ***** válasza:
100%
Az exedel nem lesz az, csakis mással, de ne kergesd, ne görcsölj rá. Csak szórakozz, ismerkedj, éld ki magad.
2023. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!