Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

21/L

Van egy srác (23 éves) egy társkeresőn ismertem meg, azt mondta hogy 3 év után én vagyok az első akivel ismerkedik és komolyan gondolja a dolgot. Szinte 0-24 beszélgettünk, több napon át akkor kelt fel amikor én csakhogy mosolyt csaljon ezzel az arcomra. Találkoztunk 1x, pár napra rá megvolt a forgalmi vizsgája ami sikeres volt. Utána belázasodott és azt mondja hogy ő olyankor depressziós és nincs kedve beszélgetni senkivel vagy csak keveset. Alszik és sorozatozik egész nap. Viszont én nem tudom elképzelni azt,hogy ha akarsz valakitől valamit akkor hogy tudod megállni,hogy órákon át nem beszélsz vele? Megkérdeztem tőle,hogy változott e benne valami esetleg és ha igen akkor elmondaná e, azt mondta hogy igen, és igazából elhiszem neki. Ami még nekem is új mert irtóra bizalmatlan vagyok mindenkivel. Az a baj,hogy magamhoz hasonlítok mindenkit amit nem kéne és ha valamit nem úgy csinál a másik fél mint ahogy én azt gondolom akkor már elkezdem a dolgokat túlagyalni.

Borzasztóan tudok ragaszkodni és ha nem válaszolnak órákon át akkor azt hiszem,hogy szándékosan ignorálnak. Pár napig amíg nem jön helyre nem akarom őt zargatni és ezt meg is írtam

neki, mire ő azt mondta hogy nem zargatom.

Nem tudom mivel kössem le magam amíg nem ír, vagy hogy legyek türelmes anélkül, hogy rosszul érezném magam és várnám hogy mikor ír már.

Mondták mások is,hogy magam alatt ásom a fát és forgatom be magam ezzel az állandó aggódással. Igazuk lehet?:/



máj. 20. 14:33
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
60%

Mondjam a frankót?


Élőben nem tetszettél neki.

máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Valószínű az egyesnek igaza van. :( De nem biztos, hogy csak külsőleg. Lehet az egész nem váltott ki belőle semmit. Lehet ez az illatod, a járásod, kisugárzásod, ruházatod, arcod. Ne ostorozd magad, neked sem tetszik valószínű bárki.

Azzal, hogy ezt nem írja meg, magát minősíti, mert egy kisfiú, aki a láz mögé bújik. Már persze, ha tényleg az volt. :)


Te nyersz vele, ha ezt te zárod le, és elengeded. Sem nem egyenes, sem nem tisztel, hogy az igazat elmondja. Szerintem ilyen emberre nincs szükséged.

máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Ha éppen "dögrováson" vagyok, én sem szívesen beszélek senkivel, csak zombulok és alszok.

Ebből nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

"Órákon keresztül nem írt". Jaj. Exem is ilyen paranoiás volt... Szarabb napjaimon én is antiszociálisabb vagyok, de nem hiszem, hogy ezzel annyira kirívó mocsadék lennék, látom fentebb mások is vannak ezzel így.


F

máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Utána belázasodott és alszik fél napokat - magyarul nehezményezed, hogy BETEGEN nincs kedve órákon át a telefonon lógni.


Oké, egyéb probléma?

máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

#3 vagyok.

Nem tudom, mi lepontozni való volt a válaszomban.

Ha olyan rosszul vagyok, akkor még ahhoz is erőt kell vennem, hogy kimenjek pisilni, nemhogy órákon keresztül irogassak bárkivel.

Szerintem ez ilyenkor teljesen normális és nem jelenti azt, hogy valaki nem fontos nekem.

máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Noren1989 ***** válasza:
54%

Azt kell felfogni, h a Kérdező esetében ez kamu.


Ha kispistàk vagytok beköpni az igazat, ne írjatok.

máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7 Miből gondolod, hogy kamu? Nem ismerjük a srácot, simán lehet, hogy tényleg nincs most energiája az emberekre, csak szeretne egyedül regenerálódni.

Amúgy a srác helyében nekem nagyon visszás lenne, hogy így tapadsz, kérdező. Azt megértem, hogy bizalmatlan vagy, de ha tényleg beteg, akkor csak tudsz várni pár napot, hogy kiderüljön, hogy valóban csak erre az időre szólt-e az inaktivitása, vagy így próbált meg lerázni. Hány napja betegeskedik pontosan?

máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Természetesen én sem azt várom el,hogy egész nap a telefonján lógjon, látom nagyon elszabadultak az indulatok..:D

Csak azt szeretném ha tudnám minden rendben van vele és nem változott benne velem kapcsolatban semmi. :)

De köszönöm a válaszokat, tükröt tartotok elém és így nézve tényleg én voltam nagyon rámenős és sok. Várok pár napot még, addig nem könyvelem el,hogy halott ügy:) Egyébként valaki írta,hogy nem jöttem be neki élőben, ezt cáfolnám mert ott helyben ő javasolt egy programötletet és ha nekem valaki nem szimpatikus vagy nem akarok vele legközelebb is találkozni akkor biztos hogy nem hozok fel ilyet.:)

máj. 22. 23:38
 10/14 A kérdező kommentje:
amúgy válaszolva hogy hány napja betegeskedik, 4 napja, tegnap beszéltünk megkérdeztem hogy jobban van e de mondta hogy még ég a feje de a kedve jobb valamivel, csak még nem az igazi. Éreztem is hogy jobb a kedve mert többet beszéltünk és beszédesebb is volt mint az azelőtti napokban
máj. 22. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!