Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti nem féltek attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nem féltek attól, hogy a másik unalmasnak fog tartani?

Figyelt kérdés

És ti elvárjátok ettől függetlenül, hogy a másik izgalmas legyen?


Tudom, ellentmondásos így a kérdés, de pont azért kérdezem, mert vajon reális elvárás-e, hogy egy kapcsolatnak folyton szórakoztatónak, és izgalmasnak kell lennie akár évek múlva is.


Szerintetek ha unalmasak vagytok, az ok arra, hogy a másik lenézzen, vagy kevésnek tartson?


2023. ápr. 24. 22:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem unalmas. Keress olyat, akit az érdekel, ami téged.
2023. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok olyan, aki mindenkivel szót ért az első perctől fogva, zárkózott vagyok, de nem jelenti azt, hogy biztosan unalmas vagyok. Tulajdonképpen embere válogatja, valakinek tuti az vagyok, de én szerintem olyan nem létezik, hogy izgalmas és szórakoztató a kapcsolat évek óta. Hullámvasút inkább, egyszer fenn és egyszer lenn.
2023. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok unalmas. Sok mindent mondtak már rám, de ezt az egyet soha. Széles körű érdeklődéssel, gazdag szókinccsel, jó kifejezőkészséggel és memóriával rendelkezem. És rengeteg könyvet olvastam. Általában inkább az jellemző, hogy a beszélgetőpartnereim többsége unalmasabb, mint én, mert sokkal szűkebb tartományban gondolkoznak.
2023. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Kb mint a 3as úgy vagyok.
2023. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak unalmasnak tartani, de nyilvan en sem azokkal ismerkedek, akiket hidegen hagynak azok a temakorok, amik engem erdekelnek. Nem erdekel minden mindenkit, tehat nyilvan mindenkit tart valaki unalmasnak. Olyat keresek, igen, aki mindig izgalmas es en is neki, de ez nem jelenti azt, hogy nem lehetnek punnyados, csendes napjaink.
2023. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. De ilyenkor mindig megkérdezem, hogy a másik nem fél attól, hogy esetleg ő az unalmas az én számomra? Így kvitt vagyok a szr gondolataimmal.
2023. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Mellettem nem lehet unatkozni az biztos!

Szóval nem tartok ettől.

2023. ápr. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Fiatalon rengeteget piszkáltak, bántottak, merthogy nem iszom, nem bulizok, nem sok barátom van, és biztos komor, görcsös vagyok. Azóta meg már a legtöbb pasi, aki akkor vihogott rajtam, már inkább hajt rám, randiért könyörög, de már késő. :)

Megtanultam szeretni magam, nem is próbálok már réges rég bulizós, társasági ember lenni, és a legkisebb mértékben sem vagyok unalmas, meg se, fordul a fejemben, hogy az lennék.

2023. ápr. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
91%
Én tudom hogy unalmas vagyok és szintén unalmas pasit keresek magam mellé.
2023. ápr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tartom magam unalmasnak és bár nem vagyok csúnya egyáltalán, mégis a személyiségemet tartom a legnagyobb ütőkártyának. Persze nem mindenkinek jön be. De aki nem bír, azzal nyilván nem passzolunk:D
2023. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!