Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne gondoljak a másik pasira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne gondoljak a másik pasira?

Figyelt kérdés
Az érzéseim mint a Vágyak/valóság c filmbe. Ferjes nő vagyok, van egy közös gyerekunk. Na de! A kapcsolatunk nehezebb időszakában egy darabig külön voltunk, mikor én megismerkedtem valakivel. Volt is koztunk szex, sokáig irkodtunk, de rajottem hogy nekem nincs szuksegem erre a másik pasira mert teljesen különböző emberek vagyunk, csak a vonzalom ami hatalmas volt. Kozben újra össze jottem a jelenlegi párommal, minden jóra fordult, igazabol jól elvagyunk, megertjuk, szeretjuk egymást, de valahogy mindig elkalandozom és a másik pasira gondolok, hogy milyen izgi lenne csak látni ot a városban, beszélni vele pár szót, hianyzik az a nagy vonzalom ami koztunk volt, mert a ferjemmel nincs meg. Vajon csak azért mert a férjem, és belefasultunk a mindennapokba? Vagy hogy járhat ennyit az agyamba ez a másik férfi, mikor tudom róla hogy kapcsolatokban szörnyű, az a tipikus dugunk és viszlát pasi. A férjem kedves, odaadó, folyton meglep, megmassziroz, mindent megad, egy igazán jó ferj és apa. Igen hiányos a szex, nagyon hiányos, és hiába probalunk bármit, amikor szexelunk jó, de nem jut eszembe nappal hogy ah jojjon már haza dugni egyet. Szóval biztosan velem van a baj. Kérdésem, hogy verjem ki a fejemből a másik pasit, hogy soha ne érdekeljen mi van vele?!
2023. ápr. 19. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd el a férjed. Jobb lesz neki nélküled mert úgy látszik te nem tudod a jót értékelni. Neked az kell hogy jól megdugjanak aztán mehetsz utadra semmi több.
2023. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

*irkodtunk, izgi


Te nem beszélni magyart?:D

2023. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Igen hiányos a szex, nagyon hiányos"

Nem tudtok erről őszintén beszélni, többet együtt lenni és egymás kedvét keresni?

2023. ápr. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Az ember így működik. Ez van. Esetleg párterapeutával lehetne beszélni, hogy hogyan es kellene kicsit kizökkentenetek egymást a hétköznapokb szürkeségéből... de randizgatás, üdülés kettesben, stb... meg kell próbálni.



Viszont az tény, hogy az ember akkor is a másra fog vágyni. Így vagyunk összerakva.

2023. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem hasonlit a filmre , csak bekepzeled.. a baj hogy nem tudod a szexualitast .egelni a ferjeddel , talan nincs meg benne az a szenvwdely amire vagynal.
2023. ápr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nálad van valami elcsúszva.
2023. ápr. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Tipikus női mentalitás. A biztonságot nyújtó, figyelmes, normális férfi nem kell mert unalmas. Inkább jobb a felszínes megduglak és viszlát stílusú szarba sem vevő nyomorult. Ehh...

Hányok az ilyen nőktől. 🤮

2023. ápr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem fogod tudni kiverni a fejedből, amíg szexuálisa a férjed nem tud rendesen kielégíteni. A szexet kéne megoldanotok. A házastárstól igenis elvárható, hogy jó legyen a szex, a gondoskodásra, lábmasszázsra ott vannak a barátok meg egy masszőr.
2023. ápr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van! Jó soromban nem tudom mit tegyek. Be is fejezem ezt a szenvedést.!
2023. ápr. 20. 07:28
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Ez Magyarország, itt kèt fèrfi èr egyet. Szeretőnek tartsd meg a linket, ìgy legalább lesz normális nemi èleted.
2023. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!