Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ezt komolyan gondolta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt komolyan gondolta, vagy csak bántani akart? Ha az utóbbi, akkor miért?

Figyelt kérdés

Sajnos az önbizalmam nagyrésze színlelt, könnyű engem megbántani.

Udvarolt egy kollégám, de nekem ő nem tetszik. 3x is próbálkozott, mindig egy kicsit bunkóbban, így az utolsónál azt mondtam neki, hogy kérem szépen, hagyjon békén engem. Ekkor így tette egy időre.

Majd kb. 1,5 hónap múlva más kollégákkal közösen odaült a mi asztalunkhoz az ebédlőben, és közösen beszélgettünk. Valahogy olyan téma jött fel (félig figyeltem csak) talán valami film kapcsán, hogy nagyon jó, hogy a nőknek már a mai világban szabadságuk van, nem szólják meg őket semmiért, de pont ez a pasas hozzátette, hogy egyes esetekben a visszájára sül el, pl. olyan is szexinek hiszi magát és miniszoknyát vesz fel, akinek nem kellene.

Amikor másnap is miniszoknyában voltam, akkor egyszer odajött, amikor egyedül voltam a helyemen, megszólított, hogy látja, nem vettem a célzást tegnap. Erre én rákérdeztem, hogy mire gondolt, 2x mondta, hogy semmi-semmi, de kiszedtem belőle, hogy rám gondolt, hogy nekem nem kellene ilyen szoknyákat felvennem. És, hogy minősíthetetlen volt a stílusom vele szemben, mert én úgy viselkedtem szerinte, mintha ő valami leprás lenne és a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy udvarolni merészel nekem, de ne aggódjak, úgyis csak meghúzni akart volna, mert már az öltözékemen látszik a kétségbeesett pasifogási szándék, és az is a beképzeltségemre utal, hogy teljes mértékben tojtam a beszólására és ugyanúgy ilyen szoknyában jövök másnap is.


Miért művelte ezt velem?

Semmi értelmeset nem tudtam reagálni, csak eküldtem a francba, elmondtam egy csomó kolléganőnek. De közben nagyon fáj, sokszor sírni van kedvem, és azóta folyton itthonról dolgozom inkább, semmi kedvem bemenni oda megint.



2023. ápr. 27. 16:14
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%

Már bocs, de te hülye vagy ennyire, hogy egy idióta "férfi" miatt sírsz és nem jársz be dolgozni? Tudod mit csináltam volna? A főnöknél beárultam volna, hogy szexuálisan és verbálisan zaklat!

"Udvarolt" neked, megsértődött, hogy elküldted és azért mondta a miniszoknyát a kolléga társaságában, mert sérti az egóját, hogy nem tudott megfektetni. Most ezért, hogyha hagyod magad, gyenge buta nő vagy a továbbiakban is be fog szólni. Úgyhogy ha olyanra kerül sor te szépen HR-re mész, hogy zaklat! Érted?

Ha nem teszed meg képes még tovább is menni, vagy kirúgnak, mert nem jársz be rendesen dolgozni, ráadásul tönkreteszed magad.

Szedd össze magad és irány a főnök, ha nem fejezi be!!!

2023. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%

Nem a kollégéknak mondani, és nem kislányként viselkedni, hanem elmenni a HR-re és szépen panaszt tenni ellene, mint egy felnőtt nőtől illik!


Én is jártam így, végül kirúgták a "kedves kollégát".

Bocs, beszólni az öltözködésemre, meg vulgárisan beszélni velem, mert merészelek szoknyát viselni (NEM seggkilógósat) az nálam nem pálya.


Kapott egy figyelmztetést, aztán elkezdett cs.szegetni még jobban - végül kibszták a projektről.

Igy járt.

2023. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Ja, amint leírom, hogy nincs rendben az önbizalmam, egyből lehet belém rúgni, ugye?

Sem gyenge, sem buta nő nem vagyok, csak megbántott.

És nem az van, hogy "nem járok dolgozni", hanem itthonról végzem el a munkám ugyanolyan minőségben, ahogy a kollégák nagy része. Csak én szerettem heti 2x bejárni is eddig, de ez opcionális volt csak.


A tanácsokat köszi, a HR-en akkor holnap jelentem, még nincs késő, viszonylag friss a dolog.

2023. ápr. 27. 17:01
 4/55 anonim ***** válasza:
8%

Buta vagy és gyenge vagy, mert nem jársz be miatta két napot! És azért is mert eszedbe nem jutott a HR! Csak picsogni tudsz, kolléganőknek panaszkodni meg itt kiírni kérdést.

Pedig nyilvánvaló, hogy mi a megoldás.

Lehet megharagudni!🤷‍♀️

2023. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem buta, sem gyenge. Rúgdoss bele másba, belém nem fogsz.

És de, eszembe jutott a HR. Csak már egy kolléganőmnek volt negatív tapasztalata velük.

2023. ápr. 27. 17:12
 6/55 anonim ***** válasza:
64%

Csak bántani akart, mert sértette az egóját, hogy visszautasítottad. Szánalmas idióta az ilyen, rengeteg van belőlük. Ne foglalkozz vele, ne kommunikálj vele és kész. Nem mennék emiatt a HR-re, lehet ezt máskepp is kezelni, elég szimplán levegőnek nézni.

Kicsit túlérzékeny vagy, ha emiatt nem jársz be dolgozni, engedd el ezt a görcsösséget.

Még valami, nőként mondom, hogy azért ne miniszoknyában járj dolgozni, az valóban nem egy irodába való viselet, hanem a sarokra. Felvehetsz persze szoknyát, de ne minit, anélkül is lehetsz csinos.

2023. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Nem sarki qrvás öltözetre kell gondolni, amiből épphogy nincs kinn a segg-gerezdem...
2023. ápr. 27. 17:48
 8/55 anonim ***** válasza:
24%
7# köszi a lepontozást.;) szerintem én nem rúgtam beléd, de mindegy, csinálj, amit akarsz, csak nem értem, minek teszel fel kérdést, ha nem tetszenek az őszinte válaszok. 6-os voltam.
2023. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Hiba volt, nem érdekelnek már a válaszaitok.
2023. ápr. 27. 17:52
 10/55 anonim ***** válasza:
31%
9# kezdem azt hinni, hogy a többieknek igazuk volt. Teljesen ideggyenge vagy és egy túlérzékeny hisztérika. Keress fel egy szakembert…
2023. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!